reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Tylko progesteron I acard. 30 września mam badania prenatalne jeszcze 13 dni mi zostało I siedzę jak na szpilkach. Choć teraz nie dopuszczam myśli że może być źle. Ja uważam że to jest wymodlony cud. Byłam tydzień temu u lekarza I było wszystko dobrze na usg serduszko biło i dzidzius się rozwija.
Musi być! Ja też się stresuję tym pierwszym trymestrem, przez leki mialam co tydzień wizyty i zawsze przed tym tylko w głowie mam oby było dobrze. Najważniejsze żeby dzieciątka dały radę ❤️
 
Musi być! Ja też się stresuję tym pierwszym trymestrem, przez leki mialam co tydzień wizyty i zawsze przed tym tylko w głowie mam oby było dobrze. Najważniejsze żeby dzieciątka dały radę ❤️
Jak ważne jest wsparcie drugiego człowieka na sercu robi się lżej. Ja to boję się mówić że jestem w ciazy by później się nie tłumaczyć. Choć teraz mam większy pokój w sercu niż zwykle. Udało mi się znaleźć lekarza do którego zawsze mogę zadzwonić gdy coś mnie nie pokoi. Teraz czuję się naprawdę zaopiekowana.
 
Jak ważne jest wsparcie drugiego człowieka na sercu robi się lżej. Ja to boję się mówić że jestem w ciazy by później się nie tłumaczyć. Choć teraz mam większy pokój w sercu niż zwykle. Udało mi się znaleźć lekarza do którego zawsze mogę zadzwonić gdy coś mnie nie pokoi. Teraz czuję się naprawdę zaopiekowana.
To najważniejsze, najgorsze to że żeby znajść na prawdę dobrego lekarza u nas w Polsce z powołaniem to trzeba trochę się pomęczyć… bo większość lekarzy ma to wszystko gdzieś i mówi „nie teraz to kolejne się uda, proszę się nie stresowac”
 
To najważniejsze, najgorsze to że żeby znajść na prawdę dobrego lekarza u nas w Polsce z powołaniem to trzeba trochę się pomęczyć… bo większość lekarzy ma to wszystko gdzieś i mówi „nie teraz to kolejne się uda, proszę się nie stresowac”
Oj to prawda niestety. Szarpią tylko pieniadze a przecież nie każdego stać na prywatne wizyty. Ja słyszałam, że jestem młodą i mam czas na dziecko
 
Oj to prawda niestety. Szarpią tylko pieniadze a przecież nie każdego stać na prywatne wizyty. Ja słyszałam, że jestem młodą i mam czas na dziecko
U mnie było to samo, mówili że jeszcze młoda i że kiedyś na pewno się uda, i pyk 200zł za 15 min gadaniny. Ja już tyle pieniędzy straciłam na tych lekarzy że, aż nie chce liczyć
 
U mnie było to samo, mówili że jeszcze młoda i że kiedyś na pewno się uda, i pyk 200zł za 15 min gadaniny. Ja już tyle pieniędzy straciłam na tych lekarzy że, aż nie chce liczyć
U mnie odwrotnie
Stravilam 6 ciaz i ciagle gadki ze to wina wieku ze nic poradzic nie moga ze odpusvic trzeba bla bla bla ale skasowac jak najbardziej mogli
A jednak wystarczyly leki na immuno i sie udalo
 
reklama
Do góry