reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

U mnie odwrotnie
Stravilam 6 ciaz i ciagle gadki ze to wina wieku ze nic poradzic nie moga ze odpusvic trzeba bla bla bla ale skasowac jak najbardziej mogli
A jednak wystarczyly leki na immuno i sie udalo
Najważniejsze że teraz się udało. Wiek to nie ma znaczenia jeśli nie ma się poważnych chorób. Ja również 6 ciaz straciłam i nie wiadomo dlaczego. My aniołkowe mamy musiałyśmy dużo przejść i zero pomocy bo za wszystko i tak trzeba było płacić a efektów brak.
 
reklama
Najważniejsze że teraz się udało. Wiek to nie ma znaczenia jeśli nie ma się poważnych chorób. Ja również 6 ciaz straciłam i nie wiadomo dlaczego. My aniołkowe mamy musiałyśmy dużo przejść i zero pomocy bo za wszystko i tak trzeba było płacić a efektów brak.
Oczywisvie najwięcej dowiedzialam sie na forach a nie od lekarzy i gdyby nie moj upór to nic by z tego nie bylo
Po prostu wymusilam prawie na jednej lekarce zeby mi przepisala leki
 
Witam dziewczyny :)
jak tam samopoczucie dzisiaj ?
u mnie drzemka popołudniowa zaliczona :) nudności dzisiaj nie ma, więc coraz lepiej :)
też macie takie napady na słodkie ? matko jak mnie dzisiaj wzięło na batoniki, dwa zjadłam na poczekaniu 😭
zrobiłam sobie sałatkę warstwową z tuńczykiem na kolację i dalej biorę się za przetwory :)
 
Dziewczyny, które straciły kilka ciąż, jesteście niesamowicie silne! Nawet sobie nie wyobrażam co musiałyście przechodzić i czuć kolejny i kolejny raz. Współczuję Wam strasznie i trzymam kciuki, żeby Wasze maluchy rosły tym razem zdrowo 💪🥰

Witam dziewczyny :)
jak tam samopoczucie dzisiaj ?
u mnie drzemka popołudniowa zaliczona :) nudności dzisiaj nie ma, więc coraz lepiej :)
też macie takie napady na słodkie ? matko jak mnie dzisiaj wzięło na batoniki, dwa zjadłam na poczekaniu 😭
zrobiłam sobie sałatkę warstwową z tuńczykiem na kolację i dalej biorę się za przetwory :)
Dla mnie słodycze mogą nie istnieć. Piękny stan 🥳
 
Dziewczyny, które straciły kilka ciąż, jesteście niesamowicie silne! Nawet sobie nie wyobrażam co musiałyście przechodzić i czuć kolejny i kolejny raz. Współczuję Wam strasznie i trzymam kciuki, żeby Wasze maluchy rosły tym razem zdrowo 💪🥰


Dla mnie słodycze mogą nie istnieć. Piękny stan 🥳

Dla mnie też nie istnieją. 😄 Ale to dobrze, bo ja mam cukrzycę. W ogóle cierpię na brak apetytu.
 
Dziewczyny gratuluję wam zdrowych bobaskow ❤️
Mam pytanie, dopadają mnie mdłości ale tylko wieczorami tj od 17 do zaśnięcia 😒
Czy ma tak któraś? 😁 Czy wierzycie w przesady o płci? Bo z tych mdłości teoretycznie powinien być chłopak 🙂
 
Dziewczyny gratuluję wam zdrowych bobaskow ❤️
Mam pytanie, dopadają mnie mdłości ale tylko wieczorami tj od 17 do zaśnięcia 😒
Czy ma tak któraś? 😁 Czy wierzycie w przesady o płci? Bo z tych mdłości teoretycznie powinien być chłopak 🙂
Patpat95 nie ja akurat w przesądy nie wierzę .W ciągu ostatniego tygodnia kilka razy słyszałem od różnych osób że wobec takich czy innych objawów będzie chłopiec A od innej osoby, że na pewno dziewczynka także nikt z nas wróżka nie jest 😉😅 A co do wieczornych mdłości to u mnie co chwilę się zmienia,ale przeważnie mam calutki dzień 🤪
MamaNikodema ja tylko mam w planach przetwory 😉i co dzień przekładam,aż za chwilę przerosna mi cukinie 😶😉

Dziewczyny powiedzcie mi czy też macie widoczne już brzuszki ? Ja 11 tydzień i w ciągu ostatniego bardzo urósł 😎
 
Patpat95 nie ja akurat w przesądy nie wierzę .W ciągu ostatniego tygodnia kilka razy słyszałem od różnych osób że wobec takich czy innych objawów będzie chłopiec A od innej osoby, że na pewno dziewczynka także nikt z nas wróżka nie jest 😉😅 A co do wieczornych mdłości to u mnie co chwilę się zmienia,ale przeważnie mam calutki dzień 🤪
MamaNikodema ja tylko mam w planach przetwory 😉i co dzień przekładam,aż za chwilę przerosna mi cukinie 😶😉

Dziewczyny powiedzcie mi czy też macie widoczne już brzuszki ? Ja 11 tydzień i w ciągu ostatniego bardzo urósł 😎
U mnie też już widac brzuszek spodnie rozmiar większe😀 Mialam spora niedowagę, ale teraz nadrabiam bo ciągle jesc mi się chce🤣
 
Dziewczyny, które straciły kilka ciąż, jesteście niesamowicie silne! Nawet sobie nie wyobrażam co musiałyście przechodzić i czuć kolejny i kolejny raz. Współczuję Wam strasznie i trzymam kciuki, żeby Wasze maluchy rosły tym razem zdrowo 💪🥰


Dla mnie słodycze mogą nie istnieć. Piękny stan 🥳
Najważniejsze to się nigdy nie poddawać otrzepac się i iść dalej😀 Teraz musi być dobrze od 10 lat nie doczekałam chwili bijacego serca a teraz jak to widziałam to łezka w oku się zakreciła🥰
 
reklama
Witam dziewczyny :)
jak tam samopoczucie dzisiaj ?
u mnie drzemka popołudniowa zaliczona :) nudności dzisiaj nie ma, więc coraz lepiej :)
też macie takie napady na słodkie ? matko jak mnie dzisiaj wzięło na batoniki, dwa zjadłam na poczekaniu 😭
zrobiłam sobie sałatkę warstwową z tuńczykiem na kolację i dalej biorę się za przetwory :)
Zamień słodycze na słodkie owoce może pomoże🙂 Gratuluję siły na przetwory. A co tam robisz ciekawego?
 
Do góry