reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Dawno mnie nie było[emoji2] czy któraś z was zastanawiała się nad kupnem dedektora tętna płodu, a może któraś z was już ma i podzieli się swoją opinią na ten temat? A tak poza tym jak się czujecie?
Mam i uzywam od 9t2d
Mega mnie uspokaja jak slysze serduszkk :)
Polecam taki zeykly angelsound bez pokazywania tetna :)
 
Hej ❤️ Czy któraś z Was bierze luteinę i/lub nospe? Ostatnio przepisał mi mój lekarz, bo mam lekkie pobolewanie brzucha czasem, ale z dzieckiem jest wszystko w najlepszym porządku. Czy któraś z Was ma podobnie lub z innych powodów musi brać te leki?
 
Mam i uzywam od 9t2d
Mega mnie uspokaja jak slysze serduszkk :)
Polecam taki zeykly angelsound bez pokazywania tetna :)

Też mam, polecam, używam gdzieś od 9tc, uspokaja niemożliwie. Ja mam Jumper jpd-100e z wyświetlaczem, ale taki bez pokazywania tętna wystarczyłby w zupełności - na słuch znajduje się lepiej (wiem to, ale już po czasie :) ).

Hej ❤️ Czy któraś z Was bierze luteinę i/lub nospe? Ostatnio przepisał mi mój lekarz, bo mam lekkie pobolewanie brzucha czasem, ale z dzieckiem jest wszystko w najlepszym porządku. Czy któraś z Was ma podobnie lub z innych powodów musi brać te leki?
Ja biorę luteinę 2x1 od 5tc, jeszcze nie odstawiam - na razie mam brać minimum do 14tc, potem zobaczymy :) U mnie początkowo na spłaszczony pęcherzyk w 5tc, a gdy on się już unormował to lekarz zostawił mi luteinę ze względu na poprzednie poronienie. Luteina podobno bardzo fajnie rozluźnia macicę również :)
 
reklama
Hej kochane, pytanie do Was- jak radzicie sobie ze spadająca hemoglobina?

Mi lekarz zalecił- wątróbkę, zakwas z buraka i natkę pietruszki. A wy jakos jeszcze suplementujecie?
Ja słyszałam że najlepszy jest zakwas z buraka. Ale kurde jakie to jest niedobre 😂 Piłam to na początku ciazy, a później jak doszły mdłości to już totalnie mnie odrzuciło od tego. Ale na hemoglobinę w ciazy mega!
 
Do góry