reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny u mnie dziś 11tydzien, mam od rana dużo śluzu białego, wkładki co chwile wymieniam. Skurcze, takie bóle kłucie od pępka w dol i na boku macicy.
Tez tak miałyście?
Biorę aspargin, duphaston. Póki co staram się nie martwic🙄🙌
 
Hej dziewczyny u mnie dziś 11tydzien, mam od rana dużo śluzu białego, wkładki co chwile wymieniam. Skurcze, takie bóle kłucie od pępka w dol i na boku macicy.
Tez tak miałyście?
Biorę aspargin, duphaston. Póki co staram się nie martwic🙄🙌
Sporo śluzu (bardzo gęstego białego) pojawia się u mnie co kilka dni (bólu nie odczuwam)
 
Czesc z rana 🙂
Jak tam sie dziewczyny dzis czujecie? U mnie 2 noc z rzedu jakas taka ciezka nie moglam sie ulozyc 🙉
Dziewczyny, moze pytanie glupie, ale jak wy spicie- na boku na plecach a moze madal na brzuchu, czy uzywacie jakis rogali, poduszek?
U nas dzis 13+6 tc i wczoraj dosc mocno kuły mnie boki i ciagnelo podbrzusze i cholerka biodro mnie boli prawe
 
No niestety. Mi jest tam ciężko się odnaleźć. Strasznie dużo wiadomości :) wolę tutaj
Ja również. Poza tym niektóre osoby dopiero teraz szukają jakiś info lub wsparcia, nie rozumiem takiego zamykania się na innych, zawsze można skorzystać z prywatnej wiadomości jeśli jest potrzeba prywatności. Ludzie zamykają się w domach przenosząc się do internetu w którym też zamykają się na innych.
 
Czesc z rana 🙂
Jak tam sie dziewczyny dzis czujecie? U mnie 2 noc z rzedu jakas taka ciezka nie moglam sie ulozyc 🙉
Dziewczyny, moze pytanie glupie, ale jak wy spicie- na boku na plecach a moze madal na brzuchu, czy uzywacie jakis rogali, poduszek?
U nas dzis 13+6 tc i wczoraj dosc mocno kuły mnie boki i ciagnelo podbrzusze i cholerka biodro mnie boli prawe
Głównie na bokach w pozycji "embrionalnej", ale to moja naturalna pozycja do spania :) jestem w 12+3 i już od kilku tygodni jak kładłam się na chwilę na brzuchu to czułam silny ucisk w podbrzuszu więc unikam
 
reklama
Czesc z rana 🙂
Jak tam sie dziewczyny dzis czujecie? U mnie 2 noc z rzedu jakas taka ciezka nie moglam sie ulozyc 🙉
Dziewczyny, moze pytanie glupie, ale jak wy spicie- na boku na plecach a moze madal na brzuchu, czy uzywacie jakis rogali, poduszek?
U nas dzis 13+6 tc i wczoraj dosc mocno kuły mnie boki i ciagnelo podbrzusze i cholerka biodro mnie boli prawe
Hejka :) ja śpię jak popadnie 😂 mam już kupioną poduszkę ale nie używam. Czasami wkładałam jaśka między nogi jak coś bolało i szukałam wygodnej pozycji.
 
Do góry