reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Ja pierwsze dziecko, to nie czuje duzego dyskomfortu. Piersi sa wieksze niz zawsze i sutki bardzo suche, nabrzmiale.
U mnie 15tydz końcówka, czy czujecie ruchy dziecka? Mi czasem sie wydaje ze czuje jak sie porusza.
Ja od kilku dni a jest jakieś 14 i 4, nie jestem jeszcze pewna czy to ruchu ale właśnie z córką to czułam jak się położyłam na plecach a teraz jak na boku leżę to wydaje mi się, że delikatnie ktoś puka ale to tak dam radę to odczuć jak nic nie robię, skupiam się na tym i tak może 3, 4 razy dziennie.
 
reklama
Konsultowałaś te wyniki ze swoim lekarzem prowadzącym? Jakie masz ryzyko dla zespołu Edwardsa? Zwłaszcza te ryzyka wzrastania płodu i preeklampsji warto skonsultować, bo one się wydają wysokie, a po rozmowie z lekarzem może się okazać, że wcale nie są. Ważne jest też z jakiego pułapu na jaki ryzyka się zmieniają, także konsutlacja na pierwszym miejscu. Nifty na pewno warto zrobić dla własnego spokoju w takiej sytuacji, ale poproś może, żeby Ci podali, jakie parametry diagnostyczne są w nim zawarte - żebyś mogła wybrać pakiet, który najbardziej Ci odpowiada. Zawsze możesz zrobić w innym miejscu, jeśli Twoja placówka ich nie oferuje.
H3j tak od razu gdy wyszłam z gabinetu to za zadzwoniłam do mojej gin. I za dwie godziny już mnie przyjęła jezeli chodzi o zespół Edwardsa to ryzyko jest 1 :158 .Nifty jutro robie o 8.00 rano w geneplanet
 
Możliwe ze tak, dobrze ze masz za tydzień wizytę. Często dziewczyny piszą ze właśnie po usg dopochwowym miały plamienia tak samo jak po pobieraniu cytologi, a może ten krwiak już się oczyszcza
Oby tak było, wczoraj na prenatalnym było wszystko okay. Ginekolog odpisał, ze mam brać duphaston3x1 i widzimy się za tydzień. Skonsultowałam opisałam (nawet wysłałam zdjęcie 🙈) jestem spokojna
Zobaczymy co jutro przyniesie dzień.
 
Dziewczyny ja wczoraj miałam prenatalne, dziś plamienia ze śluzem brązowe i lekko żółte.🙈 już się martwię
Czy tak miałyście po badaniach?
Ja po prenatalnych miałam lekkie plamienie, dość jasną krwią - nic się nie stało, po prostu lekarz za bardzo pogniotł mi brzuch (było tylko przez powłoki). Może dla bezpieczeństwa poleż dużo i się poobserwuj - jesli nic już nie będzie, to może podobna sprawa jak u mnie, a jak będzie sie ciagnąć, to lekarz. Powodzenia!
 
reklama
H3j tak od razu gdy wyszłam z gabinetu to za zadzwoniłam do mojej gin. I za dwie godziny już mnie przyjęła jezeli chodzi o zespół Edwardsa to ryzyko jest 1 :158 .Nifty jutro robie o 8.00 rano w geneplanet

Rozumiem, w takim razie moooocno trzymam kciuki, żeby skończyło się tylko na strachu, a dzidzia okazała się całkiem zdrowa! ❤️ Koniecznie daj znać, gdy będziesz miała wyniki.
 
Do góry