reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Jak dobrze, że jak poszłam na nieświadomce na pobranie krwi. Nawet nie wiedziałam jak co i po co. Nikt mi nie wytłumaczył i mniej stresu miałam do USG 😂
Ja niby wiedziałam i jakoś się nie stresowałam. Tylko nie wiedziałam czemu u innych tez pisze właśnie o stwierdzeniach czy może być ten stan przedrzucawkowy. Bo tak jak mówię ja miałam wynik tylko z tymi trzema zespołami 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️😃 Można oszaleć
 
Ja niby wiedziałam i jakoś się nie stresowałam. Tylko nie wiedziałam czemu u innych tez pisze właśnie o stwierdzeniach czy może być ten stan przedrzucawkowy. Bo tak jak mówię ja miałam wynik tylko z tymi trzema zespołami 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️😃 Można oszaleć
Ja pewnie bym się stresowała panikara nr1 😂 ostatnio jak myślałam, że nie mam objawów ciążowych to teraz od 2 tygodni dzień bez mdłości dzień stracony 🤭
 
Ja pewnie bym się stresowała panikara nr1 😂 ostatnio jak myślałam, że nie mam objawów ciążowych to teraz od 2 tygodni dzień bez mdłości dzień stracony 🤭
Ja odkąd zaczęłam ten drugi trymestr to nic mi nie jest, mdłości przeszły. Jedynie co to pojawiły się te kłóciła na dole i przy pępku 😃🙈 ale wiadomo nadal strach, ja nie wiem kiedy człowiek będzie w spokoju ciąże przechodził, może w trzecim trymestrze 😂😂😂
 
reklama
Ja odkąd zaczęłam ten drugi trymestr to nic mi nie jest, mdłości przeszły. Jedynie co to pojawiły się te kłóciła na dole i przy pępku 😃🙈 ale wiadomo nadal strach, ja nie wiem kiedy człowiek będzie w spokoju ciąże przechodził, może w trzecim trymestrze 😂😂😂
W trzecim jak nas brzuch zaboli to będziemy panikować czy to już poród czy jeszcze nie 🤦😂
 
Do góry