reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

U mnie dziś 12+3 i dalej mdłości męczą, wymioty codziennie mi nie dokuczają ale niestety co któryś dzień muszą mi towarzyszyć bo byłoby chyba za dobrze 🙈 już czekam na lepsze dni, żeby móc normalnie funkcjonować i żebym mogła tak konkretnie się najeść, bo na razie to często jem tylko żeby coś zjeść... Waga pokazuje mniej niż na początku ważyłam, więc ja na początku ciąży zawsze muszę schudnąć, już taki mój urok .. 😆
 
reklama
Czekam na badanie prenatalne, ale tutaj lekarz robi tylko usg, więc niewiele się dowiem. Pisałyscie,że gdzieś nifty kosztuje trochę ponad 2000? Możecie mnie oświecić, gdzie? Bo ja teraz najtaniej znajduje po 2400:/
 
Ja odkąd zaczęłam ten drugi trymestr to nic mi nie jest, mdłości przeszły. Jedynie co to pojawiły się te kłóciła na dole i przy pępku 😃🙈 ale wiadomo nadal strach, ja nie wiem kiedy człowiek będzie w spokoju ciąże przechodził, może w trzecim trymestrze 😂😂😂
cholerka mam to samo. 13 tydzien byl mega ciezki brak sil brak checi na cokolwiek. Zaczal sie 14 tydzien wszystko przeszlo i strach bo nic nie dolega. Dzis zaczynami 15 tc. Wizyta w srode dopiero.
Chyba jak urodzimy to tak naprawde bedziemy spokojne 🤪
 
cholerka mam to samo. 13 tydzien byl mega ciezki brak sil brak checi na cokolwiek. Zaczal sie 14 tydzien wszystko przeszlo i strach bo nic nie dolega. Dzis zaczynami 15 tc. Wizyta w srode dopiero.
Chyba jak urodzimy to tak naprawde bedziemy spokojne 🤪
Ja to też mam dużo energii tylko te mdłości 😫 ale do przeżycia 😁 moja babcia mi powiedziała jak zaszłam w ciążę, że już nigdy nie będę spokojna 😂 do końca życia z tyłu głowy jest strach
 
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty i badania prenatalne. Ja mam w poniedziałek i już też myślę czy wszystko będzie dobrze . Czasem zastanawiam się co jest lepsze, wiedza ze może być coś nie tak, czy niewiedza... Już tak cała ciąża to dużo stresu a tutaj dochodzą do tego jeszcze badania które tak naprawdę nie wiemy w jakim stopniu są wiarygodne... Ehhh musimy być silne, bo kto jak nie my ☺️
Będzie dobrze :) chyba lepsza wiedza niż niewiedza - z reguły wszystko jest dobrze, więc przyjdzie ulga!
 
reklama
Ja to też mam dużo energii tylko te mdłości 😫 ale do przeżycia 😁 moja babcia mi powiedziała jak zaszłam w ciążę, że już nigdy nie będę spokojna 😂 do końca życia z tyłu głowy jest strach
tak chyba będzie i babcia ma racje, mnie wkurzało jak mam jak miałam te 17/18 lat pilnowała, wróć do domu gdzie jesteś itd. a teraz tak sama pomyślę, że mam jak na razie tą 4 latke w domu i jak miałby mi ją jakiś gnojek wozić po krzakach haha to mąż już się śmieje, że jej pierwsze randki będą jak skończy studia :D
 
Do góry