reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Robię już wszystko byle by to podskoczyło 🤪 dzieciaczki ładnie ciągną żelazo ode mnie, a to nawet nie połowa 😅
Tutaj ciekawy artykul o burakach i zelazie:
 
Witajcie dziewczyny. Dziś miałam usg genetyczne. Wszystko byłoby idealnie, wszystko jest prawidłowe, ale… ALE przeziernosc karkowa jest o wiele poszerzona i może to oznaczać wadę genetyczna u dziecka 😢😢😢😢😢😢😢 W poniedziałek robię NIFTY. Czy któraś z Was miała podobna sytuacje lub zna przypadki, ze jednak wszystko skończyło się dobrze? 😞😞😞😞😞😞
 
Madi sama przeziernosc nie zawsze wskazuje na wade
Jesli wszystko inne jest idealnie to jest fuza szansa na to ze dziecko zdrowe
Niektore dzievi po prostu tak maja
Ile to nt wynosilo przy jakim crl?
Kolezanka w 10tc jeszcze jak dzuecko bylo troszke za małe do badan prenatalnych lekarz zmierzył nt i wynioslo prawie 5mm ile ona sie naplakala.. W 13tc na prenatalnych wszystko idealnie i urodzila zdrowa corke
Witajcie dziewczyny. Dziś miałam usg genetyczne. Wszystko byłoby idealnie, wszystko jest prawidłowe, ale… ALE przeziernosc karkowa jest o wiele poszerzona i może to oznaczać wadę genetyczna u dziecka [emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22] W poniedziałek robię NIFTY. Czy któraś z Was miała podobna sytuacje lub zna przypadki, ze jednak wszystko skończyło się dobrze? [emoji20][emoji20][emoji20][emoji20][emoji20][emoji20]
 
Witajcie dziewczyny. Dziś miałam usg genetyczne. Wszystko byłoby idealnie, wszystko jest prawidłowe, ale… ALE przeziernosc karkowa jest o wiele poszerzona i może to oznaczać wadę genetyczna u dziecka 😢😢😢😢😢😢😢 W poniedziałek robię NIFTY. Czy któraś z Was miała podobna sytuacje lub zna przypadki, ze jednak wszystko skończyło się dobrze? 😞😞😞😞😞😞
Ja przed usg genetycznym przeczytałam chyba wszystkie fora na ten temat. Dużo kobiet miało bardzo wysokie ryzyko wad genetycznych (1:10, 1:30 itp) a mimo to dzieci rodziły się zdrowe. Nie napiszę Ci, żebyś się nie martwiła, bo wiem, że się nie da. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze ❤️
 
Madi sama przeziernosc nie zawsze wskazuje na wade
Jesli wszystko inne jest idealnie to jest fuza szansa na to ze dziecko zdrowe
Niektore dzievi po prostu tak maja
Ile to nt wynosilo przy jakim crl?
Kolezanka w 10tc jeszcze jak dzuecko bylo troszke za małe do badan prenatalnych lekarz zmierzył nt i wynioslo prawie 5mm ile ona sie naplakala.. W 13tc na prenatalnych wszystko idealnie i urodzila zdrowa corke
CRL 60mm = 12,4 hbd, a NT 4,8 mm😞
 
reklama
Do góry