reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Kurcze nie strasz 🙈🙈 czyli muszę się zaopatrzyć w herbatki, cytryny, czosnek i na wszelki wypadek paracetamol 🙂
Oj tak. Szczepiłam się dość dawno temu Astrą i po obu szczepionkach paracetamol ratował mi życie. Nic poważnego się nie działo, typowe objawy - gorączka i dreszcze, ale to jednak nieprzyjemne ;)
 
Ja w marcu przeszłam Covid więc powikłania po szczepieniu na pewno nie mogę być od tego gorsze [emoji3526]
U mnie akurat Pfizer [emoji846]
Po szczepieniu takie typowe sa.
Przeciez nawet niemowleta po szczepieniach maja podobne objawy
Ogólne osłabienie i goraczka
Nie spotkalam nikogo komu by jakos mocno mocno dokuczaly objswy poszczepienne
Ani Moje dzieci ani maz ani rodzice po drugiej dawce zupełnie nic nie odczuly. Nic. tylko mnie troche odcielo ale na 1 dobe pozniej bylo normalnie
 
No ja właśnie zmierzyłam, bo mam od południa drapanie w gardle, i na końcu języka takie chrostki białe.
🙈mnie anginy lubia, boje się, ze to może być to...
 
No ja właśnie zmierzyłam, bo mam od południa drapanie w gardle, i na końcu języka takie chrostki białe.
🙈mnie anginy lubia, boje się, ze to może być to...
37 to nie jest zła temperatura, ale jeśli spodziewasz się anginy to nie ma.na co czekać: przegotowana woda + sól i płukanie gardła 😉 do tego kilka ząbków czosnku, herbata z cytryną i pod kocyk ☺️
 
37 to nie jest zła temperatura, ale jeśli spodziewasz się anginy to nie ma.na co czekać: przegotowana woda + sól i płukanie gardła 😉 do tego kilka ząbków czosnku, herbata z cytryną i pod kocyk ☺️
Właśnie szałwia płukanie prenal_en, uniben, herbatka z cytryna malinami ✊✊✊
Trzymajcie kciuki żeby się nie rozwinęło
 
reklama
U nas pogoda dzisiaj z dnia na dzień się zmieniła na typowo jesienną, 8 stopni i pada a jutro mamy chrzciny u męża siostry to nawet nie ma się ochoty iść ale mus...😑jeszcze na samą myśl o wejściu na salę gdzie mieszają się zapachy sałatek majonezu i śledzia robi się niedobrze 🤪
 
Do góry