reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Ja np szwy miałam jeżeli chodzi o poród SN te rozpuszczalne więc nie było potrzeby. Co do odwiedzin po porodzie to chyba zależy :D ja np miałam jedną wizytę położnej na zasadzie "oo jak dzidzia śpi to nie będę przeszkadzać, budzić pani jej to pani mi podpisze i ja pojadę " a znowu u bratowej mieli maluszka z masą poniżej 2.5 kg zakwalifikowanego jako wcześniak ze względu na masę i była u nich chyba z 5 razy bo ważyła czy przybiera na wadze, czy dobrze jest przystawiany. A teraz na etapie covidu ponoć wcale nie jeżdżą po domach ewentualnie zaproszą matkę z dzieckiem do położnej do przychodni ale to pewnie zależy od personelu i zasad danej placówki :)
Mi w zeszłym roku też 6 razy przyjechała położna a to był początek listopada jak wróciłam ze szpitala.
 
reklama
Chciałam się pochwalić że po złych wynikach testu pappa odebrałam dziś prawidłowe wyniki veracity - zdrowy syn ❤️
W końcu mogę zacząć cieszyć się ciąża, do tej pory bałam się co będzie i nie chciałam za dużo rozmyślać 🙈
Oby młody wybaczył mi te kilka tygodni ciężkiego stresu
 
Chciałam się pochwalić że po złych wynikach testu pappa odebrałam dziś prawidłowe wyniki veracity - zdrowy syn [emoji3590]
W końcu mogę zacząć cieszyć się ciąża, do tej pory bałam się co będzie i nie chciałam za dużo rozmyślać [emoji85]
Oby młody wybaczył mi te kilka tygodni ciężkiego stresu
Cudownie :) bardzo sie ciesze ze wszystko dobrze sie skonczylo :)
 
Ja się zgłaszam z poprawą zdrowia, biorę leki w tym antybiotyk, mam spray do nosa i jest lepiej. Jeszcze kilka dni i myślę że już całkiem będzie dobrze. Ruchów jak czułam w zeszłym tygodniu tak teraz od jakiegoś czasu cisza, ale nie przejmuje się tym, bo w pierwszej ciąży późno poczułam, zależy jak macica ułożona. Za 2 tygodnie wizyta.
 
reklama
Dziewczyny jestem tu nowa mam dylemat chce sie zaszczepic na covid obecnie 15 tydz sa tu kobitki ktore maja juz to za sobą..?
Ja szczepiłam się przed ciążą. Gdybym nie była zaszczepiona to bym się zaszczepiła, a jeśli tylko będzie możliwość zaszczepienia się trzecią dawką, to skorzystam. Mój lekarz prowadzący zaleca szczepienie na covid w ciąży między 16 a 34 tygodniem. Najlepiej porozmawiaj o tym z jakimś dobrym ginekologiem. Powinien Ci pomóc podjąć decyzję.
 
Do góry