reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Ja nie narzekam na teściów ani rodziców chociaż ta mądrość przyszła mi z wiekiem 😉 Czy mają jakieś zachowania, które mnie denerwuje? Baaa a kto ich nie ma? Każdy człowiek jest inny - wiem że chcą dla nas dobrze i starają się jak mogą - chociaż czasami nie wychodzi 🙂
Dziewczyny do którego tyg bralyscie duphaston? Mi ginekolog zaleci profilaktycznie brać do 14tc.
Brałam luteinę ale kazał mi odstawić dość wcześnie bo ok 9 tc. Ile bierzesz?
 
reklama
Ja nie narzekam na teściów ani rodziców chociaż ta mądrość przyszła mi z wiekiem 😉 Czy mają jakieś zachowania, które mnie denerwuje? Baaa a kto ich nie ma? Każdy człowiek jest inny - wiem że chcą dla nas dobrze i starają się jak mogą - chociaż czasami nie wychodzi 🙂

Brałam luteinę ale kazał mi odstawić dość wcześnie bo ok 9 tc. Ile bierzesz?
3x1 ze względu od poczatku, krwiak 3tyg temu byl, wiec miałam zalecenia brać dalej. Krwiak się wchłonął, nie ma śladu.
Jednak ze względu na wcześniejsze poronienie zasugerował, ze lepiej do 14tcbrac
 
3x1 ze względu od poczatku, krwiak 3tyg temu byl, wiec miałam zalecenia brać dalej. Krwiak się wchłonął, nie ma śladu.
Jednak ze względu na wcześniejsze poronienie zasugerował, ze lepiej do 14tcbrac
Ja jestem w 16t, a nadal biorę luteinę 1x2 dziennie. Ale dużo mi już odstawił bo wcześniej to brałam tego multum
 
Ja jestem na końcówce 14tc i też wciąż biore luteinę (2x1). Wizytę będę mieć 15+3 i się okaże, czy odstawiam, czy jeszcze nie
 
reklama
Ja dzisiaj odstawiłam utrogestan i luteinę, trochę się boję ale muszę zaufać lekarzowi
hej. Czytam i wszystkie praktycznie coś odstawiają a ja po wczorajszej wizycie om 15+4 usg 16tc dostałam zalecenie brania Acardu 150 1x1. Następna wizyta 27 października i przy okazji połówkowe bo bd 21 tydz. Na chwilę obecną bobo rośnie, lozysko ok, ilość wód w normie, tetno maluszka 140 i była ucieczka 😂. Doszły tylko rozbieznosc co do płci. Wcześniej pani doktor obstawiała chłopca a wczoraj sama już nie wiedziała 😅 także czekamy do polowkowych
 
Do góry