reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

U mnie w szpitalu znieczulenie teoretycznie jest, teoretycznie bo praktycznie to albo nie ma anestezjologa albo jest zajęty i suma summarum często gęsto za późno jest na znieczulenie. Chociaż ja dwa razy rodziłam bez znieczulenia i twierdzę póki co że dentysta bez znieczulenia gorszy ( ale pewnie jestem w mniejszości 🤣)
Jak będzie teraz nie wiem wyjdzie w praniu.
Też sobie nie wyobrażam zostawić tak małego bobo , nasz mózg jest mocno chemiczny i wydaje mi się że na tym etapie (3-4 miesiące po porodzie) myśli się tylko o dziecku i jego potrzebach a nie o sprawach pracowych
 
reklama
Dziewczyny stosuje któraś z Was te witaminy MamaDHA Premium + ? Czytałam, że ma bardzo dobry skład i kupiłam. Jak się czujecie po nim? Same zaczelyscie brać czy konsultowałyście to z lekarzem?
 
Dodik dzięki, sorry że tak dopytuje ale zawsze mnie ciekawiło jak mają kobiety w ciąży w innych krajach. Mam znajomą w UK i strasznie narzekała bo tam ciąża jest dopiero od 12 tygodnia, wcześniej o badania czy betę bardzo ciężko ( a wiadomo na początku kobieta zawsze chce wiedzieć czy ok)
I co ty normalnie po 4 miesiącach do pracy? Chociaż unas macierzyński był 6 miesięcy a potem dziecko do żłobka a baba do pracy ...
Ja przy najsyarszej corce mialam macierzynski 17 tyg zaledwie
Prxy drugim dziecku zwiekszyli do 20 tyg
To naprawde byl dramat wtedy bo nie bylo wtedy zlobkow bo bylo ich duuuzo mniej niz teraz nawet prywatnych nie bylo. Babcie pracowały wiec jedyna opcja to byla niania
Tylko na nianie szla polowa mojej pensji wiec serio to bylo jakies nieporozumienie :(
 
Ogólnie kobietom pracującym ciężko jest się aktualnie zdecydować na dziecko bo niby dużo ten rok urlopu ale to leci szybciutko...potem nawet jak dziecko pójdzie do żłobka to ceny są kosmiczne, bratowa płaci 1.5 tys. 🤪 Czasami to dziecko chodząc do żłobka ciągle choruje to też mamusia ciągle na zwolnieniu. Ale wyżyć z jednej pensji też ciężko
 
Hej :( u mnie złe wyniki NIFTY, wysokie ryzyko ZD 1:20 i zalecenie amniopunkcji 😢 nadzieja już umarła…
Nie znam Twojej historii ale radzę ci na Citi znaleźć dobrego genetyka nawet prywatnie .
Szwagierka miała kiepskie nifty genetyk stwierdził że ma łożysko mozaikowate i w skrócie mniej więcej że to łożysko ma trisomie ( mam nadzieję że nic nie pomylilam) nie chce ci robić nadziei bo tak jak pisałam nie znam Twojej historii ale warto na już iść do genetyka i zrobić to co on powie.
Które to dziecko?
 
Dziewczyny stosuje któraś z Was te witaminy MamaDHA Premium + ? Czytałam, że ma bardzo dobry skład i kupiłam. Jak się czujecie po nim? Same zaczelyscie brać czy konsultowałyście to z lekarzem?
Ja biorę w zasadzie od 11tc jakoś, poza tym zestawem biorę tylko leki na tarczyce, aspargin i acard.
Mi poleciła koleżanka ten zestaw, ginekolog powiedział, ze śmiało mogę go stosować 2tabl dziennie
 
reklama
Do góry