reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Co do detektora też się zastanawiam nad nim ale znając mnie to będę codziennie słuchała😂 A właśnie, jak myślicie te fale są szkodliwe? Ja słyszałam różne opinie dlatego się cały czas wstrzymuje.
Ja słucham codziennie tylko ze nie pół godz a parę sekund żeby usłyszeć czy tam jest i koniec. Myślę że jak załatwisz to szybko a jak już znajdziesz bobasa to będziesz wiedziała gdzie siedzi i cała procedurą będzie trwała parę sekund to nie jest to szkodliwe, bardziej szkodzą Mu Twoje nerwy
 
reklama
To poniżej normy to pewnie Twoje tętno/jakieś żyły - słuchaj, a wartościami sie nie przejmuj, gdy słychać dobrze 😊
Udało mi się usłyszeć z głośnika ale wyświetlacz w dalszym ciągu pokazuje zanizone, może ten model taki jest beznadziejny, więcej strachu się z tym najadłam niż go nie miałam, muszę czekać do piątku....
 
Ja odkad czuje ruchy to nie sluucham serduszka tak często :) chyba ze mlody w chowanego sie ze mna bawi i nie czuje do dluzszy czas. Albo jak zdenerwuje sie to wlaczam zeby się uspokoic :)
Ale od 9 do ok 16tc detektor mega ratowal moje nerwy :)
Mam zwykly angel sound bez wyświetlacza tetna :) idealny dla mnie :)
Moglabym go podlaczac pod telefon zeby sprawdzic wartość ale nie czuje potrzeby wystarczy mi dzwiek :)
 
Dziewczyny a co ile macie wizyty u ginekologa? Teraz to już będzie 5tug jak będę na następnej, zastanawiam się czy wy też tak macie, bo nie było terminu szybciej oczywiście na nfz. Na pocztku to nawet mnie umawiali co tydz lub dwa bo jestem po poronieniu w marcu. A terax ciaza przebiega prawidłowo i taki długi termin, dlatego ten detektor zakupiłam aby być spokojniejsza a wyszło inaczej
...
 
Ja odkad czuje ruchy to nie sluucham serduszka tak często :) chyba ze mlody w chowanego sie ze mna bawi i nie czuje do dluzszy czas. Albo jak zdenerwuje sie to wlaczam zeby się uspokoic :)
Ale od 9 do ok 16tc detektor mega ratowal moje nerwy :)
Mam zwykly angel sound bez wyświetlacza tetna :) idealny dla mnie :)
Moglabym go podlaczac pod telefon zeby sprawdzic wartość ale nie czuje potrzeby wystarczy mi dzwiek :)
 
Dziewczyny a co ile macie wizyty u ginekologa? Teraz to już będzie 5tug jak będę na następnej, zastanawiam się czy wy też tak macie, bo nie było terminu szybciej oczywiście na nfz. Na pocztku to nawet mnie umawiali co tydz lub dwa bo jestem po poronieniu w marcu. A terax ciaza przebiega prawidłowo i taki długi termin, dlatego ten detektor zakupiłam aby być spokojniejsza a wyszło inaczej
...
Ja mam np teraz odstęp 6 tygodni od wizyty do wizyty na NFZ
 
Dziewczyny a co ile macie wizyty u ginekologa? Teraz to już będzie 5tug jak będę na następnej, zastanawiam się czy wy też tak macie, bo nie było terminu szybciej oczywiście na nfz. Na pocztku to nawet mnie umawiali co tydz lub dwa bo jestem po poronieniu w marcu. A terax ciaza przebiega prawidłowo i taki długi termin, dlatego ten detektor zakupiłam aby być spokojniejsza a wyszło inaczej
...
Ja chodzę prywatnie, mam wizyty co dwa tyg ale ja mam ciąże bliźniaczą wiec pewnie dlatego
 
reklama
Ja słucham codziennie tylko ze nie pół godz a parę sekund żeby usłyszeć czy tam jest i koniec. Myślę że jak załatwisz to szybko a jak już znajdziesz bobasa to będziesz wiedziała gdzie siedzi i cała procedurą będzie trwała parę sekund to nie jest to szkodliwe, bardziej szkodzą Mu Twoje nerwy
U mnie przez kilka dni siedziała dzidzia po prawej stronie a dzisiaj już odruchowo przystawiam dektektor w to miejsce a tu nic...przesunęło się na lewo :D także czasami też trzeba poszukać i poświęcić chwilę bo tak to mi cały czas łapało moje tętno chyba z jakiejś tętnicy czy ponoć też z pępowiny dziecka potrafi łapać
 
Do góry