reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Ja po wizycie, walizka w bagażniku na wszelki wypadek jakby się okazało, że poród się zaczął, a tu nic nie zwiastuje porodu 😂 szyjka twarda, zamknięta, 3,2 cm. Jedyne co to to, że główka niziutko bardzo. Dziecię prawie 3200 gram, ale coś mi nie gra, bo wychodzi, że w 2 tygodnie przybrała 500 gram. Pewnie jakiś błąd pomiaru 😁 jutro mam iść na KTG. A no i mam odstawić magnez 🙆‍♀️
@Magda933 gratulacje pięknej córeczki 🥰🥰🥰 super, że przybiera i temperament ja uważam, że zawsze lepiej w tą stronę 💪
 
reklama
Ja po wizycie, walizka w bagażniku na wszelki wypadek jakby się okazało, że poród się zaczął, a tu nic nie zwiastuje porodu 😂 szyjka twarda, zamknięta, 3,2 cm. Jedyne co to to, że główka niziutko bardzo. Dziecię prawie 3200 gram, ale coś mi nie gra, bo wychodzi, że w 2 tygodnie przybrała 500 gram. Pewnie jakiś błąd pomiaru 😁 jutro mam iść na KTG. A no i mam odstawić magnez 🙆‍♀️
@Magda933 gratulacje pięknej córeczki 🥰🥰🥰 super, że przybiera i temperament ja uważam, że zawsze lepiej w tą stronę 💪
Gdzieś mi się obiło że na tym etapie dzieci przybierają nawet ok 30 g na dzień więc jak najbardziej może być taki przyrost 😁 u mnie w 34+0 było 2600 a w 36+0 już ponad 3000 ☺️ jutro mam kolejna kontrolę w 37+1, zobaczymy ile przybrał przez tydzień 😁

Ja dziś szok przeżyłam, w ciągu ostatniego tygodnia straciłam 1,5 kg na wadze 🤔
 
Gdzieś mi się obiło że na tym etapie dzieci przybierają nawet ok 30 g na dzień więc jak najbardziej może być taki przyrost 😁 u mnie w 34+0 było 2600 a w 36+0 już ponad 3000 ☺️ jutro mam kolejna kontrolę w 37+1, zobaczymy ile przybrał przez tydzień 😁

Ja dziś szok przeżyłam, w ciągu ostatniego tygodnia straciłam 1,5 kg na wadze 🤔
Podobno na koniec ciazy albo się leci z wagi albo stoi🤩... Jak ja Wam zazdroszczę że już tak daleko jestescie💟💗💟
 
Gdzieś mi się obiło że na tym etapie dzieci przybierają nawet ok 30 g na dzień więc jak najbardziej może być taki przyrost 😁 u mnie w 34+0 było 2600 a w 36+0 już ponad 3000 ☺️ jutro mam kolejna kontrolę w 37+1, zobaczymy ile przybrał przez tydzień 😁

Ja dziś szok przeżyłam, w ciągu ostatniego tygodnia straciłam 1,5 kg na wadze 🤔
O to może faktycznie tyle przybrała 🙆‍♀️ to ja wzięłam Twoje kilogramy 😂 bo mi też się przybrało 😂

Podobno na koniec ciazy albo się leci z wagi albo stoi🤩... Jak ja Wam zazdroszczę że już tak daleko jestescie💟💗💟

Zleci Kochana zobaczysz 🤩
 
Ja mam AZS, w okresie ciaży problemy się zaogniły, brzuch to była tragedia, piersi i szyja.. Teraz już lepiej, ale tak z miadyac temu byka tragedia.. Z tym,że u mnie widoczne były zmiany.. Może też masz AZS a nie wiedziałaś?
Też tak może być :/ na razie smaruje alantanem i pije wapno. Jutro mam wizytę. Mam nadzieję że to nic poważnego i że zapisze mi coś, co sprawi że to przestanie tak swędzieć i boleć.
 
Ja po wizycie, walizka w bagażniku na wszelki wypadek jakby się okazało, że poród się zaczął, a tu nic nie zwiastuje porodu 😂 szyjka twarda, zamknięta, 3,2 cm. Jedyne co to to, że główka niziutko bardzo. Dziecię prawie 3200 gram, ale coś mi nie gra, bo wychodzi, że w 2 tygodnie przybrała 500 gram. Pewnie jakiś błąd pomiaru 😁 jutro mam iść na KTG. A no i mam odstawić magnez 🙆‍♀️
@Magda933 gratulacje pięknej córeczki 🥰🥰🥰 super, że przybiera i temperament ja uważam, że zawsze lepiej w tą stronę 💪
Z tą wagą może tak być. Podobno maluchy teraz machają 200/250 tygodniowo.
 
A jak u was dziewczyny teraz piersi? U mnie to do wycieków mleka już się przyzwyczaiłam ale jakoś zaczęły znowu pobolewać, nie są nabrzmiałe ale tu tak od pach bolą jak na okres 🙄
 
Moj tez niby glowa od dawna na dole. Bardzo uciska, ale nogi ma gdzies w okolicy moich kolcow biodrowych, wiec jak mnie tam kopnie to az nie wierze, ze tak boli 🙈🙈 w zebra malo co kopnie.

Ja mialam cc i znioslam super. Szybko doszlam do siebie. Nie mam zadnych powiklan po niej. Porody sn mialam dwa i oba zupelnie różne. Tzn trzy sn ale pierwszy zakonczony itak cc na 10cm rozwarcia. Wiem, ze bedzie bolalo i to mnie paralozuje czasami. Mysle ciagle o tym, ze wolalabym cc. Ale przypominam sobie szybko moje mysli po ostatnim porodzie i licze, że bedzie szybko i w miarę ok. To mnie trzyma. Zostalo mi 15 dni 😱
No tak, mierzą do porodu naturalnego 🙈 a ja od górnie miałam CC.
Tak na marginesie ja wkoncu w domu, mam lekkie nadciśnienie trochę się boje że się nie unormuje 😕
Elenka ma się dobrze, przybiera na wadze i dziś bedzie przenoszona na łóżeczko ale panie mówią że ma temperament 🙈
dlugo musi zostac w szpitalu? Bedziesz próbowała rozkrecic laktacje czy mlekiem modyfikowanym?

@teczowyrobaczek no mnie nie dziwi ten przyrost wagi 500gr w dwa tyg. Aplikacje pokazuja ze na tym etapie ok 200gr na tydzien. Moje dzieci tez przybieraly ok 220-250 na tydzien w ostatnich tygodniach 🙈🙈

@MagdaHR ja za to przybralam 1,3kg w dwa tyg ups 🤭🤭
 
Z tą wagą może tak być. Podobno maluchy teraz machają 200/250 tygodniowo.
Moj tez niby glowa od dawna na dole. Bardzo uciska, ale nogi ma gdzies w okolicy moich kolcow biodrowych, wiec jak mnie tam kopnie to az nie wierze, ze tak boli 🙈🙈 w zebra malo co kopnie.

Ja mialam cc i znioslam super. Szybko doszlam do siebie. Nie mam zadnych powiklan po niej. Porody sn mialam dwa i oba zupelnie różne. Tzn trzy sn ale pierwszy zakonczony itak cc na 10cm rozwarcia. Wiem, ze bedzie bolalo i to mnie paralozuje czasami. Mysle ciagle o tym, ze wolalabym cc. Ale przypominam sobie szybko moje mysli po ostatnim porodzie i licze, że bedzie szybko i w miarę ok. To mnie trzyma. Zostalo mi 15 dni 😱
dlugo musi zostac w szpitalu? Bedziesz próbowała rozkrecic laktacje czy mlekiem modyfikowanym?

@teczowyrobaczek no mnie nie dziwi ten przyrost wagi 500gr w dwa tyg. Aplikacje pokazuja ze na tym etapie ok 200gr na tydzien. Moje dzieci tez przybieraly ok 220-250 na tydzien w ostatnich tygodniach 🙈🙈

@MagdaHR ja za to przybralam 1,3kg w dwa tyg ups 🤭🤭

Czyli ostatnie tygodnie to już sama masa 😂
 
reklama
A jak u was dziewczyny teraz piersi? U mnie to do wycieków mleka już się przyzwyczaiłam ale jakoś zaczęły znowu pobolewać, nie są nabrzmiałe ale tu tak od pach bolą jak na okres 🙄
Ja mam wyciek od wczoraj, szok przeżyłam 🙈 nie spodziewałam się że poleci coś przed porodem. Piersi jako całość nie bolą, ale sutki aż pieką 😕
 
Do góry