reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Juz urodziłam. O 6:00
Odpoczywamy. Wody mi odeszly po stosunku z mezem 🙈🙈 doslownie 5 min pozniej 😁 troche przez to odejscie sie przyblokowal ręka ktora miał w buzi i dlatego tak dlugo mu szlo. Ale polozna aniol i dalismy rade. Wazy 3750g i 55cm glowa rekordowe 37cm najwieksza z 4 naszej.
 
Juz urodziłam. O 6:00
Odpoczywamy. Wody mi odeszly po stosunku z mezem 🙈🙈 doslownie 5 min pozniej 😁 troche przez to odejscie sie przyblokowal ręka ktora miał w buzi i dlatego tak dlugo mu szlo. Ale polozna aniol i dalismy rade. Wazy 3750g i 55cm glowa rekordowe 37cm najwieksza z 4 naszej.
Ale Ci zazdroszczę!! SUPER. Jak się czujesz? Miałaś naciecie/pęknięcie?
 
Juz urodziłam. O 6:00
Odpoczywamy. Wody mi odeszly po stosunku z mezem 🙈🙈 doslownie 5 min pozniej 😁 troche przez to odejscie sie przyblokowal ręka ktora miał w buzi i dlatego tak dlugo mu szlo. Ale polozna aniol i dalismy rade. Wazy 3750g i 55cm glowa rekordowe 37cm najwieksza z 4 naszej.
Super gratulacje dla was:*** dużo zdrowia:****
 
Juz urodziłam. O 6:00
Odpoczywamy. Wody mi odeszly po stosunku z mezem 🙈🙈 doslownie 5 min pozniej 😁 troche przez to odejscie sie przyblokowal ręka ktora miał w buzi i dlatego tak dlugo mu szlo. Ale polozna aniol i dalismy rade. Wazy 3750g i 55cm glowa rekordowe 37cm najwieksza z 4 naszej.
Mały się wkurzył na tatę :D nie ma stukania mnie po głowie :D super, ładna waga, duży facet, główka faktycznie duża bo ja miałam córkę 4220 a miała główkę 34 cm 🙀 ile przed terminem? Będziecie mieli fajny PESEL bo dzisiaj ta data 22.02.2022 :D
 
Super gratulacje dla was:*** dużo zdrowia:****
teraz czekamy na was wszustkie dziewczyny ❤️

Powiem wam, że liczylam na lzejszy porod majac na uwadze ten trzeci, a tu prpsze nie bylo tak łatwo. Dostalam na godzinke gaz rozweselajacy i z bolesnych skurczy wprawdzie pomagalo bo nie czulam bolu. Za to z przerw co 2min zrobilo sie 7-10 minut. Wiec sie troche przedłużyło.
Tez pozycja kolankowa mi zupelnie nie szła, duzo więcej sily mialam na plecach 🤔
 
Juz urodziłam. O 6:00
Odpoczywamy. Wody mi odeszly po stosunku z mezem 🙈🙈 doslownie 5 min pozniej 😁 troche przez to odejscie sie przyblokowal ręka ktora miał w buzi i dlatego tak dlugo mu szlo. Ale polozna aniol i dalismy rade. Wazy 3750g i 55cm glowa rekordowe 37cm najwieksza z 4 naszej.
Gratulacje ❤️❤️❤️ dużo zdrówka dla was 😘

Mi na ktg zapisało kilka skurczów po 100, jest szansa że może samo się dziś rozkręci 🤔🤔 może młody planuje urodzić się dzisiaj 22.02.2022 o godz. 22:22 😅
 
reklama
teraz czekamy na was wszustkie dziewczyny ❤️

Powiem wam, że liczylam na lzejszy porod majac na uwadze ten trzeci, a tu prpsze nie bylo tak łatwo. Dostalam na godzinke gaz rozweselajacy i z bolesnych skurczy wprawdzie pomagalo bo nie czulam bolu. Za to z przerw co 2min zrobilo sie 7-10 minut. Wiec sie troche przedłużyło.
Tez pozycja kolankowa mi zupelnie nie szła, duzo więcej sily mialam na plecach 🤔
Właśnie podobno tak jest, że często chcemy pozycje grawitacyjne, wertykalne a potem albo nie mamy siły albo nie idzie i się kładziemy. Znieczulenie kurcze niestety czasami tak robi, że spowalnia tą akcję, ja przy pierwszym nie miałam możliwości skorzystania z niczego, tylko jakieś czopki na szyjkę i dożylnie coś i teraz to sama nie wiem czy krzyczeć ZZO czy próbować znowu na żywca.
 
Do góry