reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Gratulacje ❤️❤️❤️ dużo zdrówka dla was 😘

Mi na ktg zapisało kilka skurczów po 100, jest szansa że może samo się dziś rozkręci 🤔🤔 może młody planuje urodzić się dzisiaj 22.02.2022 o godz. 22:22 😅
no wlasnie słyszałam, ze dzis urodzona (ale dziewczynka) dostanie pesel z samymi dwojkami. 😁 Mi sie bardzo spodobala ta data i nawet wczoran mowilam mężowi ze taka wypada ładna.
Właśnie podobno tak jest, że często chcemy pozycje grawitacyjne, wertykalne a potem albo nie mamy siły albo nie idzie i się kładziemy. Znieczulenie kurcze niestety czasami tak robi, że spowalnia tą akcję, ja przy pierwszym nie miałam możliwości skorzystania z niczego, tylko jakieś czopki na szyjkę i dożylnie coś i teraz to sama nie wiem czy krzyczeć ZZO czy próbować znowu na żywca.
no ja mimo odstawienia tego gazu to kilka skurczy jeszcze czulam ulge bo wdychalam go calkiem dlugo. Ale zupelnie stracilam poczucie czasu i bylam jak na haju. Dobrze, ze nie wzielam Epiduralu bo moze byloby ppdobnie, a potem tylko by plecy mnie bolaly od igieł. Parcie to byla jazda bez trzymanki. Ale właściwe to bardziej siedzialam na tym łóżku niz lezalam tyle ze na pupie/ledzwiach. Pierwszy raz widzialam głowę jak wyszla i patrzyłam na malego jak wyszedl caly. No ciesze sie jednak, ze dalam rade znowu bo kolejne nowe wspomnienia mam w glowie 😊
 
reklama
Dziewczyny ale zazdro, że już jesteście PO 😊 Ja właśnie pojechalam na usg sprawdzić ułożenie maluszka. Czuję, że dalej siedzi jak siedział więc będzie wyznaczany termin na obrót zewnętrzny... Wczoraj podłogę w domu mylam na czworaka, szmatą jak za starych czasów, liczyłam że sprowokuje zmianę ułożenia ale nic a nic 😶
 
Dziewczyny ale zazdro, że już jesteście PO 😊 Ja właśnie pojechalam na usg sprawdzić ułożenie maluszka. Czuję, że dalej siedzi jak siedział więc będzie wyznaczany termin na obrót zewnętrzny... Wczoraj podłogę w domu mylam na czworaka, szmatą jak za starych czasów, liczyłam że sprowokuje zmianę ułożenia ale nic a nic 😶
Ja to już nie wiem czy się ruszać bardziej teraz czy nie. Wczoraj wstałam, wzięłam się za domowe porządki to potem mnie mordowały do samej nocy skurcze przepowiadające. A dzisiaj spokój. I chce się żeby się już zaczęło i boje się tego bólu 😵
 
reklama
Ja to już nie wiem czy się ruszać bardziej teraz czy nie. Wczoraj wstałam, wzięłam się za domowe porządki to potem mnie mordowały do samej nocy skurcze przepowiadające. A dzisiaj spokój. I chce się żeby się już zaczęło i boje się tego bólu 😵
u mnie pomogl sex, ale zaznaczyc musze, ze wczesniejszy raz byl w 33tc i teraz koniec 39 tc bylo ciasno i niewygodnie. Pęcherz plodowy pękł po 5 min. Czulam ze tak bedzie.. Dlatego sie wzbraniałam, bylam przerażona ze to już.

A teraz strasznie boli obkurczajaca sie macica. Podobno z kazdym porodem boli gorzej. Czasami jak sam porod.
 
Do góry