reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny ale jaja. Miałam dziś wizytę, wszystko zamkniete, porodu nie widać. A tu od 23 skurcze, jestem już na porodówce. Przy przyjęciu były taki 2 cm, ale skurcze są dość często 🙈 faktycznie nie da się przegapić porodu.
 
Dziewczyny ale jaja. Miałam dziś wizytę, wszystko zamkniete, porodu nie widać. A tu od 23 skurcze, jestem już na porodówce. Przy przyjęciu były taki 2 cm, ale skurcze są dość często 🙈 faktycznie nie da się przegapić porodu.
Faktycznie wszystkie marcówki coś się na ten luty przerzuciły 😁 powodzenia ❤️

A u mnie dalej cisza 😕
 
Zazdroszczę Wam dziewczyny które już macie to za sobą.... Ja dalej czekam jak na zbawienie. Ruszyć samo się nie chce a decyzji żadnej nie ma odnośnie tego kiedy mieliby to zacząć. Fisiuje już w tym szpitalu sama.
 
Zazdroszczę Wam dziewczyny które już macie to za sobą.... Ja dalej czekam jak na zbawienie. Ruszyć samo się nie chce a decyzji żadnej nie ma odnośnie tego kiedy mieliby to zacząć. Fisiuje już w tym szpitalu sama.
Długo już tak Cię trzymaja w szpitalu? Który to tydzien? Ja mam też mieć tydzień przed terminem wywoływany że względu na cukrzycę ciazowa i mam nadzieję że zaczną odrazu bo takie czekanie to jest najgorsze
 
reklama
Który już dzień w szpitalu czekasz na decyzję? :/
W szpitalu jestem od piątku, od wczoraj dostaje czopki na zmiękczenie szyjki bo jest skrócona mocno ale dalej twarda. Mam je brać z 2/3 dni i jak w tym czasie się nie rozkręci to podadzą coś bardziej ekstremalnego.

O ironio... W grudniu jak skróciła mi się szyjka to dostałam leki i nakaz leżenia. A teraz jak na złość nie mogę urodzić 😑
 
Do góry