reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Ja już chyba nigdy nie urodzę... Na kontroli wszystko wyglądało dobrze, dzidziuś rośnie, ma wystarczająco wód.
Szyjka otwarta na 1 cm czyli nic, główka zeszla niemal całkiem w dół. Zrobila mi masaż szyjki. Może to jakoś przyspieszy akcję 🙏 Lekarka umówiła mnie na wywoływanie porodu na czwartek... 😭 Tyle jeszcze muszę czekać.
Mam dość
 
reklama
Gratulacje🙂 Życzę dużo sił i zdrowia dla was obu🙂
Dziękujemy ❤️
Gratulacje❤️ Jaj Wam dobrze, ze już jesteście razem i masz zdrowa córeczkę. Na bolące brodawki położna polecała mi kompresy multi-mam. Przyjaciółka tez je chwaliła.
dziękuje ! Dziś je wypróbuje to dam znać ☺️
❤️
@Nicky95
Gratulacje urodzenia zdrowej dziewczynki 🌷🥰🥰
@Dodik2022
Tak tutaj właśnie jest w NO, że czekają do 11 dnia po tp chyba że są przesłanki by rozwiązywać wcześniej.
Ja dziś mam 8 dzień po tp i już naprawdę nie wyczekam dłużej... 😶
Dziękuję 🥰
 
Ja już chyba nigdy nie urodzę... Na kontroli wszystko wyglądało dobrze, dzidziuś rośnie, ma wystarczająco wód.
Szyjka otwarta na 1 cm czyli nic, główka zeszla niemal całkiem w dół. Zrobila mi masaż szyjki. Może to jakoś przyspieszy akcję 🙏 Lekarka umówiła mnie na wywoływanie porodu na czwartek... 😭 Tyle jeszcze muszę czekać.
Mam dość
Trzymam mocno kciuki żeby jednak akcja zaczęła się sama. Dla pocieszenia powiem, że u mnie na wizycie 16.03 w ogóle nie było rozwarcia, a głowa była nisko ale w kierunki spojenia łonowego, a nie kości krzyżowej. Dostałam skierowanie na indukcję. Też byłam załamana. A dwa dni później wieczorem zaczęło się, mimo że nic na to nie wskazywało. Ba ! Kładłam się z myślą, że dobrze że to nie dziś bo potrzebuje się wyspać.
Trzymam za was kciuki ❤️
 
Właśnie wróciłam od lekarza i okazało się, ze zmienili mi datę wywołania na piątek także nie będę musiała czekać do 1 kwietnia. Ucieszyło mnie to bardzo, ale z drugiej strony się przestraszyłam😐 Pierwsze dziecko urodziłam 25-go w piątek i może tym razem tak będzie😉
 
Ja już chyba nigdy nie urodzę... Na kontroli wszystko wyglądało dobrze, dzidziuś rośnie, ma wystarczająco wód.
Szyjka otwarta na 1 cm czyli nic, główka zeszla niemal całkiem w dół. Zrobila mi masaż szyjki. Może to jakoś przyspieszy akcję 🙏 Lekarka umówiła mnie na wywoływanie porodu na czwartek... 😭 Tyle jeszcze muszę czekać.
Mam dość
Trzymam kciuki, żeby akcja zaczęła się sama. Może nie będziesz musiała czekać do czwartku :) a jak się ogólnie czujesz?
 
@Staraczka1990
Hej, czuję się dobrze. Psychicznie się trochę męczę. Boję się, że coś się może stać z dzieckiem... No i już zaczynam wątpić w to, że jeszcze urodzę....
Bardzo bym chciala, żeby coś się rozpoczęło 🙏🙏
Jak tam u Ciebie? Masz termin na końcówkę marca, tak?
 
Hej dziewczyny, wizyta u ginekologa pomyślnie, dzidzia rośnie, główka na dole. 01.04 termin jeśli nic się nie ruszy 07.04 skierowanie do szpitala…
 
Ja już chyba nigdy nie urodzę... Na kontroli wszystko wyglądało dobrze, dzidziuś rośnie, ma wystarczająco wód.
Szyjka otwarta na 1 cm czyli nic, główka zeszla niemal całkiem w dół. Zrobila mi masaż szyjki. Może to jakoś przyspieszy akcję 🙏 Lekarka umówiła mnie na wywoływanie porodu na czwartek... 😭 Tyle jeszcze muszę czekać.
Mam dość
u mnie na takim etapie, po terminie masaz szyjki zawsze działał cuda. Rodzilam dzien/dwa po takim masażu
 
reklama
Dziewczyny ile dni po terminie porodu lekarze zazwyczaj kierują do szpitala? 7 czy wczesnie? Jak to w praktyce wyglada
 
Do góry