reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

U mnie nic. Ale dalej karmie piersią plus biorę tabletki jednoskładnikowe więc raczej okres długo nie wróci ☺️

U nas zasypianie wieczorne to też niezłe cyrki. Za dnia drzemki ok ale wieczorem tragedia. Tak jak piszesz - lekki sen, młody wywija rękami itd. U nas najlepiej działa niestety usypianie na rękach, żeby było śmieszniej przy konkretnej muzyce z YT - mały bardzo się uspokaja przy głosie SIA 🥴 do tego śpi w rożku i układamy mu ręce wzdłuż ciała, jak zasnie to w ruch idzie szumis i jeszcze dobre 30 min ktoś musi pilnować i trzymać na nim rękę żeby tymi rękami nie machał. Pomaga położenie dłoni na klatce. Kilka dni teraz mieliśmy płacz wieczorem więc wydaje mi się że kolejny skok za nami. A dziś usypianie to makabra - jesteśmy na wyjeździe i mąż jeździł godzinę z małym w wózku po tarasie a w środku gondoli ten zawinięty w rożek z szumisiem na brzuchu. Inaczej nie było szans 🤷 chyba za dużo wrażeń jak na jeden dzień
Uff trochę mnie pocieszyłaś, może to taki czas po prostu. U nas chyba trochę lepiej.. Przez te upały ledwo da się funkcjonować… to tez nie pomaga 😢
 
reklama
Cześć! 🙂
Dziś rano robiłam test, jak widać na zdjęciu blada kreseczka jest , jutro idę na betę i mam nadzieję że tym razem się udało .
 

Załączniki

  • 20220630_122637.jpg
    20220630_122637.jpg
    932,7 KB · Wyświetleń: 53
Urodzona 19.03 :) oj bardzo aktywna.. teraz odkryła, że ma stopy i pcha je do buźki 🤭
Super ❤️ ja ciągle czekam na ten etap 😁 u nas mały na razie odkrył że nogami można kopać we wszystko dookoła 🥴 i turla się jak opętany 😅
Od ponad 2 tygodni nie mamy ten żadnych problemów z brzuchem ale muszę pilnować diety (dzięki temu jest mnie mniej o 23 kg 😁)
 
reklama
U mnie mała z 16.03 też już fajnie od jakichś dwóch tygodni próbuje stóp. Odkryła je zdecydowanie wcześniej niż starsza siostra, pierwsza córka to długo była takim leżącym grubaskiem, który nawet się obrócić nie potrafił.
Teraz skończyła 4 miesiące i też ruchowo nie jest jakaś szybka ale już pierwsze obroty się pojawiają. A leżąc na brzuchu jakoś dziwnie podciąga nogi pod brzuch, ramiona jeszcze nie chcą być mobilne i czasami jakoś staje na głowie 😅
 
Do góry