reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Co tam u waszych dzieciaczkow? Mój Kacperek już ma 9.30kg i 80cm jest z 18 marca, czy wasze maleństwa już siedzą? Nasz jeszcze nie ale obraca się z brzucha na plecy i na odwot
U nas 8200 g i 71 cm 🙂 mały jest z 28.02, siedzi stabilnie już ponad miesiąc, raczkuje po całym domu, od tygodnia wstaje na nogi i jak się go złapie za ręce to stawia pierwsze kroki 🙈 strasznie mu się spieszy. Za to dalej nie mamy zębów mimo że w środę skończył 7 miesięcy 🙁
 
reklama
U nas 8200 g i 71 cm 🙂 mały jest z 28.02, siedzi stabilnie już ponad miesiąc, raczkuje po całym domu, od tygodnia wstaje na nogi i jak się go złapie za ręce to stawia pierwsze kroki 🙈 strasznie mu się spieszy. Za to dalej nie mamy zębów mimo że w środę skończył 7 miesięcy 🙁
To my z 16 marca mamy dwie dolne jedynki od miesiąca i to już takie konkretne i aktualnie marudzimy na górne ząbki 🙈
 
O widzę, że już kolejny bobas z 16.03 😀 mój synek też się wtedy urodził. Na dzień dzisiejszy ani jednego zęba, pełza i przymierza się do czworakowania, pozycje ma opanowaną teraz tylko czekać aż ruszy w przód albo tył 🙈 jeszcze nie siedzi sam, ale już jest coraz bardziej stabilny.
 
U nas 8200 g i 71 cm 🙂 mały jest z 28.02, siedzi stabilnie już ponad miesiąc, raczkuje po całym domu, od tygodnia wstaje na nogi i jak się go złapie za ręce to stawia pierwsze kroki 🙈 strasznie mu się spieszy. Za to dalej nie mamy zębów mimo że w środę skończył 7 miesięcy 🙁
No faktycznie mu się spieszy😉 silny chłopak. Moja mała jest z 25.03, chwilkę sama posiedzi, ale jeszcze trzeba asekurować bo czasami fika na różne strony. Obracanie tez ma dosyć opanowane, ale raczkować narazie nie próbuje. Nie wiem jak z waga bo wizytę u pediatry mamy dopiero za tydzień. Puki co jest jeden ząbek a drugi w drodze. Kaszki i warzywka wcina aż się uszy trzęsą, chyba nawet warzywka smakują jej najbardziej (przynajmniej narazie) 😉
 
Ja jestem tylko tu ☺️ ale tyle się dzieje że nie ma kiedy zerknąć, dobrze że są powiadomienia na maila 😁
Mój maluch z 28.02 chodzi już na 2 nogach, póki co przy meblach ale już się puszcza i potrafi kilka sekund utrzymać. Pięknie je, łyżeczka jeszcze nie umie ale kawałki sam rękami wkłada do buzi. Pije z bidonu (polecam bidon akuku - świetny! Zamiennik dla bbox a tańszy kilkukrotnie). Co najlepsze - dalej nie mamy żadnego zęba 😅 z jednej strony szkoda, a z drugiej moje sutki się cieszą 😅
A co tam u was?
 
reklama
Ja jestem tylko tu ☺️ ale tyle się dzieje że nie ma kiedy zerknąć, dobrze że są powiadomienia na maila 😁
Mój maluch z 28.02 chodzi już na 2 nogach, póki co przy meblach ale już się puszcza i potrafi kilka sekund utrzymać. Pięknie je, łyżeczka jeszcze nie umie ale kawałki sam rękami wkłada do buzi. Pije z bidonu (polecam bidon akuku - świetny! Zamiennik dla bbox a tańszy kilkukrotnie). Co najlepsze - dalej nie mamy żadnego zęba 😅 z jednej strony szkoda, a z drugiej moje sutki się cieszą 😅
A co tam u was?
A jaki masz bidon z akuku?
 
Do góry