reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny, kiedy idziecie na pierwszą wizytę do ginekologa? Ja mam aktualnie zaplanowaną na 28 lipca. Zastanawiam się czy to nie będzie za późno. 🤔
Teraz to mniej więcej 3 tydzień.
 
Dziewczyny, kiedy idziecie na pierwszą wizytę do ginekologa? Ja mam aktualnie zaplanowaną na 28 lipca. Zastanawiam się czy to nie będzie za późno. 🤔
Teraz to mniej więcej 3 tydzień.
Za późni raczej nie 😊😁 jak nic się jie będzie działo niepokojącego, to możesz śmiało wtedy iść, o ile wytrzymasz 🤣
Ja w poprzednich ciążach byłam jakoś w tyg 5+ z córka i wtedy był tylko pecherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym.
W ciąży z synkiem byłam jakoś w 7 tygodniu i było już serduszko
 
Za późni raczej nie 😊😁 jak nic się jie będzie działo niepokojącego, to możesz śmiało wtedy iść, o ile wytrzymasz 🤣
Ja w poprzednich ciążach byłam jakoś w tyg 5+ z córka i wtedy był tylko pecherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym.
W ciąży z synkiem byłam jakoś w 7 tygodniu i było już serduszko
Na razie nie mam wyjścia, bo wolnych wizyt nie ma 😅😅 Ale będę polować na wolne terminy, bo chciałabym iść chociaż tydzień wcześniej. 😁
 
Hej🤗
Termin 03.03:)
Dziewczyny od razu mam pytanie,nie wiedząc jeszcze o ciąży,wzięłam Nurofen w tabletce i krople do nosa jedne dziecięce i jedne od alergii na sterydzie 😔😔
 
Hej🤗
Termin 03.03:)
Dziewczyny od razu mam pytanie,nie wiedząc jeszcze o ciąży,wzięłam Nurofen w tabletce i krople do nosa jedne dziecięce i jedne od alergii na sterydzie 😔😔
Ja brałam w zeszły poniedziałek naproxen, bo mnie tak bolał brzuch i plecy. Mój diabetolog uspokoił mnie, że na tym etapie nie powinno to zaszkodzić dziecku.
 
Ja brałam w zeszły poniedziałek naproxen, bo mnie tak bolał brzuch i plecy. Mój diabetolog uspokoił mnie, że na tym etapie nie powinno to zaszkodzić dziecku.
Teoretycznie tak samo sobie mówię ,teraz mam 4+3 a tablete wzięłam w środę (pół tabletki bi-profenid) jest też dość mocną tabletką. A Nurofen że dw atygodnie temu chyba....i te krople do nosa....mam okropnie zatkany nos na noc.
 
reklama
Do góry