Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
ja robiłam sanco sama dla siebie bez podejrzeń a potem i tak kierował na amnipunkcje.Nifty potem amnio jak coś
my młodemu pobieraliśmy. Teraz w szpitalu, w którym rodziłam już pobierają w standardzie.Dziewczyny, podpowiem tez, ze istnieje możliwość pobrania krwi od noworodka (za trochę ponad 100zl) i badania w kierunku SMA. Oczywiście najlepiej żeby nic nie wykazało, ale moim zdaniem lepiej wiedzieć jak najwcześniej
tak jest. Imię dla dziewczynki już jest, dla chłopaczka nie mamyDziewczyny, które decydują się na Nifty. Będziecie chciały znać płeć?
My jeszcze zastanawiamy się. Chcielibyśmy zrobić gender party dla najbliższychDziewczyny, które decydują się na Nifty. Będziecie chciały znać płeć?
jeśli wszystko Ok i „dotrwam” do prenatalnych, to tak. Chcę wiedzieć czy muszę dokupić sukienkiDziewczyny, które decydują się na Nifty. Będziecie chciały znać płeć?
A jak to się robi, by rodzice również się dowiedzieli dopiero na tym party?My jeszcze zastanawiamy się. Chcielibyśmy zrobić gender party dla najbliższych![]()
ja wszystko co tam uzbierałam oddałam i będę musiała od nowa, także chyba tym razem dam się zaskoczyć przy porodziejeśli wszystko Ok i „dotrwam” do prenatalnych, to tak. Chcę wiedzieć czy muszę dokupić sukienkibo dla chłopca wszystko mam.