reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

ja o tym myślałem, ale tutaj chce się wstrzymać do wyników genetyki 🙃 chciałabym mieć taką pamiątkę dla bombelka 😊 widzialam, że są różne dzienniki, pamiętniki itp., ale obecalam sama sobie ze research w tym temacie zrobię ciut pozniej 😉
Moja mama miała taki pamiętnik dla mnie i dla brata po urodzeniu przez pierwszy rok. Super pamiątka. Pamiętam że były w nim odciśnięte nasze stopki po urodzeniu, pierwsze ścinanie włosków, nasze opaski ze szpitala itp. Muszę to odszukać gdzieś :)
 
reklama
Moja mama miała taki pamiętnik dla mnie i dla brata po urodzeniu przez pierwszy rok. Super pamiątka. Pamiętam że były w nim odciśnięte nasze stopki po urodzeniu, pierwsze ścinanie włosków, nasze opaski ze szpitala itp. Muszę to odszukać gdzieś :)
woow brzmi właśnie cudownie uroczo. Też myslalam ze cos takiego fajnie by było mieć dla swojego potomka 🥰
 
A polecacie jakieś takie pamietniczki? Czy same robiłyście?

Wiesz Domi, ja to już fruwam 5 metrów nad ziemią i największym moim problemem jest - który pokój przeznaczyć na pokój dziecka 🤣🤣🤣
Nie studźcie mojego entuzjazmu, wiem, że jestem nienormalna, ale muszę, bo się uduszę! 😁😂
Oby tylko takie problemy mi zostały - pokoiki, pamiętniki, segregatorki i dobieranie śpioszków 🤣
 
Zbędna Laparoskopia w 4tyg bo „podejrzenie” ciąży pozamacicznej, szpital, tona leków, ciagle gadanie lekarzy ze nic może z tego nie wyjść, beta nie podwajająca się co 48h i jest! Silny zarodek, idealnie bijące serduszko ❤️ 05.03 😁
O matko jacy lekarze...
Witaj, jak się w ogóle czujesz po tej laparoskopii? Ja miałam w maju, jeszcze przed ciążą. Ale w ciąży i to niepotrzebnie to jakiś kosmos...
 
Cześć dziewczyny :)

Jeśli można to chciałabym do Was dołączyć. Mam 29 lat i spodziewam się pierwszego dziecka :) Termin mam na 23.03.2023.
Aktualnie męczy mnie taki dziwny stan, nie wiem może tak objawiają się mdłości? Mam wrażenie, że chce mi się wymiotować, ale 'nic nie leci'. Nigdy wcześniej tak nie miałam.
 
A polecacie jakieś takie pamietniczki? Czy same robiłyście?

Wiesz Domi, ja to już fruwam 5 metrów nad ziemią i największym moim problemem jest - który pokój przeznaczyć na pokój dziecka 🤣🤣🤣
Nie studźcie mojego entuzjazmu, wiem, że jestem nienormalna, ale muszę, bo się uduszę! 😁😂
Oby tylko takie problemy mi zostały - pokoiki, pamiętniki, segregatorki i dobieranie śpioszków 🤣
oczywiście Kochana! Jak najbardziej popieram takie podejście i cieszę się razem z Toba. Nie miałam zamiary studzić entuzjazmu, tylko dałam znać, że narazie w tym akurat temacie jeszcze nie robiłam researchu wiec nie pomogę 🙃 ale Ty śmiało! Pozniej będę wiedziała do kogo uderzyc z poradami jak przyjdzie na mnie pora 🥰
 
cześć dziewczyny,

mam pytanie, dostałam skierowanie na pierwsze badania. Między innymi badanie na glukoza nacczo? Czy to to badanie na którym się siedzi tak długo w przychodni? Czy tylko oddaje krew?
zastanawiam się czy zdążę przed pracą.
 
reklama
O matko jacy lekarze...
Witaj, jak się w ogóle czujesz po tej laparoskopii? Ja miałam w maju, jeszcze przed ciążą. Ale w ciąży i to niepotrzebnie to jakiś kosmos...


Czuje się już całkiem dobrze, czasami łapią trochę skurcze w podbrzuszu ale według gin po laparoskopii to spotykane. Ostatnia wizyta 20ego lipca, lekarz prowadzący był bardzo oburzony tym co zrobili lekarze w szpitalu na zlecenie ginekologa u którego byłam potwierdzic ciąże bo nie mogłam wytrzymać a dostałam pilne skierowanie na oddział ze względu na znaczna ilość płynu w zatoce douglasa, który jest przy ciąży pozamacicznej. Mimo to ze na usg pęcherzyk był widoczny w macicy to jeden gin powiedział ze to pęcherzyk ciążowy drugi ze nie… W 4tyg+6 trafiłam na stół usunęli płyn, nie pobrali próbki i na drugi dzień po zabiegu na kontrolnym usg wyszło ze płyn znowu się zebrał…
Na szczęście po czasie sam się wchłonął mimo to ze było go bardzo dużo i do dziś nie wiem skąd i dlaczego bo nie pobrali do badań i chcieli otwierać jeszcze raz…

Ale staram sie już o tym nie myśleć, zostały mi jedynie 2 zrosty.

22ego sierpnia mam prenatalne i gin do którego chodzę słynie z braku pomyłek w podawaniu płci w 12-13tyg także teraz tylko pozytywne myślenie, a no i wymioty pomiędzy 🙈
 
Do góry