reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Ja to samo! Na koty patrzę jak intruzy bo mnóstwo dzikich mi goni po podwórku i dziwne to dla mnie że ktoś ma kota w domu i go tak kocha jak dziecko 🤣 Niestety moje dzieci coraz częściej wymuszają by im kupic jakieś zwierzątko. Kota ani psa absolutnie nie chce bo to jak kolejne dziecko z potrzebami, chomików się boję bo gryzą więc może skuszę się na żółwia (wydaje mi się mało wymagający, nie skrzeczy jak papuga i nie gryzie) 😉
Ja miałam chomika, jak byłam dzieckiem i był to chomik syryjski. Jednego miałam 4 lata, a drugiego 3 i ani razu nikogo nie gryzły. Mało tego ten pierwszy był taki, że jak go wzięłam w sobotę rano do łóżka i przykryłam kołderką, to sobie spał przy mnie 😅 a moją siostrą miała dżungarskiego i on był złem wcielonym więc to chyba kwestia jaka rasa/odmiana tego chomika.
 
Ja miałam chomika, jak byłam dzieckiem i był to chomik syryjski. Jednego miałam 4 lata, a drugiego 3 i ani razu nikogo nie gryzły. Mało tego ten pierwszy był taki, że jak go wzięłam w sobotę rano do łóżka i przykryłam kołderką, to sobie spał przy mnie 😅 a moją siostrą miała dżungarskiego i on był złem wcielonym więc to chyba kwestia jaka rasa/odmiana tego chomika.
Ooo właśnie te dżungarskie to są takie dzikie 😁
 
moja 4 latka ma Zespół Aspergera, wszystko musi być tak jak ona chce. Jak zrobię coś inaczej - koniec świata! Czasem jest mi ciężko, bo brakuje mi cierpliwości i spokoju... martwię się też jak będzie, gdy urodzi się bobas, bo dla niej info, żeby nie darła się bo śpi jej siostra to żaden argument 😅 teraz cieszy się z faktu, że będzie starszą siostrą, ale ten entuzjazm może szybko minąć 🤪
Moj synek ucieszył się i od razu powiedział, że będzie braciszek Franek a jak nie brat to będzie mors. 🤷‍♀️😅
 
Do dziewczyn z heparyną. Wypróbowałam opcję z kostką lodu i wnioski są takie, że nie robią się tak siniaki albo to czysty przypadek. Robiłam 3 razy, ale na razie po jednej stronie i pierwsze wkłucie było z lodem - nie ma siniaka, drugie bez lodu - jest siniak, trzecie z lodem - jeszcze nie ma siniaka i raczej się na niego nie zapowiada. Spróbuję jeszcze w tą nieszczęsną prawą stronę, ale trochę musi mi się podgoić.
 
Do dziewczyn z heparyną. Wypróbowałam opcję z kostką lodu i wnioski są takie, że nie robią się tak siniaki albo to czysty przypadek. Robiłam 3 razy, ale na razie po jednej stronie i pierwsze wkłucie było z lodem - nie ma siniaka, drugie bez lodu - jest siniak, trzecie z lodem - jeszcze nie ma siniaka i raczej się na niego nie zapowiada. Spróbuję jeszcze w tą nieszczęsną prawą stronę, ale trochę musi mi się podgoić.
Muszę wypróbować na moje udo, bo ja akurat insulinę daję sobie w udo i tylko w jedno, bo w drugie nie umiem 🤦i też mi się robią siniaki i gulki 😩
 
Dziewczyny mam dziś tak straszną migrenę :( czuje się fatalnie. Nie chcę brać paracetamolu. Macie może jakieś sposoby na uśmierzenie bólu? 😭
Mi też dzisiaj pęka głowa, bylam na pogrzebie wróciłam i musiałam się położyć chociaż na godzinę, wstalam ale nic lepiej dodatkowo mi nos zawaliło :/
Spróbuję go wypłukać, może coś pomoże...
Jeszcze tak gorąco... :(
Wczoraj plażowalam a dziś nie mam siły na nic.

Ja mam 29 lat a mój partner 30 :)
 
reklama
Muszę wypróbować na moje udo, bo ja akurat insulinę daję sobie w udo i tylko w jedno, bo w drugie nie umiem 🤦i też mi się robią siniaki i gulki 😩
Oo, właśnie ja bym chciała się przerzucić na udo, bo nie wyobrażam sobie w późniejszym czasie robić zastrzyki w brzuch. Ta insulinowa, to chyba krótsza nie? Boje się, że jak będę robiła w udo, to sobie w mięsień wbiję 😅
 
Do góry