reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Geny się nie zmieniają 😉 Tu masz zdjęcie, co wchodzi w badanie. I serio opłaca się to bardziej finansowo. Cena teraz wzrosła (jak wszystko 🙄) i jest za 367.
No faktycznie bo w diagnostyce jedno 220 drugie 220 i trzecie 355 wiec jest spora różnica. Dzięki wielkie. Chyba skorzystam. Tylko muszę poczytać bo to trzeba zamówić, dostaje się próbkę, pobiera i wysyła rozumiem?
 
reklama
Uff teraz i ja musiałam trochę nadgonić :D To i ja przedstawiam Wam mojego pieseczka kochanego :) wbrew pozorom to chłopiec :D my już planujemy wizytę u behawiorysty, bo nie wiem czy poradzi sobie jak nie będzie „jedynakiem” a bardzo zależy nam na dobrych relacjach :)
Jeżeli chodzi o ten wątek prywatny - przejrzę chętne dziewczyny (@spelnicmarzenie Ciebie oczywiście dopisze bo bardzo dobrze kojarzę) ale tak jak wcześniej pisałyśmy - nie jest to jednoznaczne z wygaśnięciem tego wątku, chcemy po prostu mieć bardziej intymne miejsce z osobami, które już kojarzymy z forum, to nic osobistego. Zawsze chętne osoby mogą utworzyć swój wątek :)
A te wiadomości to super pomysł! W najbliższym czasie przygotuje taki mini wywiad :D
O jakie cudo 🥰

Co do wątku zamkniętego - prywatnego to ja byłabym chętna ale tak jak pisałam, jestem nowa więc też się nie pogniewam jeśli się nie dostanę 😜
 
Uff teraz i ja musiałam trochę nadgonić :D To i ja przedstawiam Wam mojego pieseczka kochanego :) wbrew pozorom to chłopiec :D my już planujemy wizytę u behawiorysty, bo nie wiem czy poradzi sobie jak nie będzie „jedynakiem” a bardzo zależy nam na dobrych relacjach :)
Jeżeli chodzi o ten wątek prywatny - przejrzę chętne dziewczyny (@spelnicmarzenie Ciebie oczywiście dopisze bo bardzo dobrze kojarzę) ale tak jak wcześniej pisałyśmy - nie jest to jednoznaczne z wygaśnięciem tego wątku, chcemy po prostu mieć bardziej intymne miejsce z osobami, które już kojarzymy z forum, to nic osobistego. Zawsze chętne osoby mogą utworzyć swój wątek :)
A te wiadomości to super pomysł! W najbliższym czasie przygotuje taki mini wywiad :D
wygląda jak księciunio na tronie ;)
 
No faktycznie bo w diagnostyce jedno 220 drugie 220 i trzecie 355 wiec jest spora różnica. Dzięki wielkie. Chyba skorzystam. Tylko muszę poczytać bo to trzeba zamówić, dostaje się próbkę, pobiera i wysyła rozumiem?
Tak, dokładnie. Masz tam cała instrukcję. Wszystko trwa szybko, bo ja na wyniki czekałam chyba niecały tydzień. Zależy też skąd jesteś, bo jest też opcja pobrania na miejscu tylko wtedy jest dodatkowa opłata chyba. Tam na stronie jest napisane, gdzie można pobrać wymaz w laboratorium.
 
Hej dziewczyny! Wracam do Was, powiedzmy, ze wypoczelam psychicznie, nadrobiłam wszystkie wiadomości!

Jestem w szoku, ze pewna osoba jest troszkę tutaj toksyczna - myślałam, ze tylko ja to poczułam dlatego musiałam się stad usunąć na chwilkę i sobie jakoś poukładać w głowie kilka spraw..

jestem bardzo za prywatna grupą :)


@vvDomivv cieszę się bardzo, ze u Was wszystko dobrze! 🥹♥️

U mnie dzisiaj z samopoczuciem średnio. Jak mnie zemdliło o 14 to… marzyłam żeby zwymiotować. Piszecie ze wsuwacie pizze, zupkę dwie miski itd., a ja niby poczuje głód, wezme gryza- dwa max i już tego nie mogę jesc. Nie ze mi to nie smakuje, bo smakuje, ale poprostu dalej nie wcisnę… teraz tez chwycił mnie głód, wzielam się za zrobienie czegos do jedzenia i najadłam się patrząc na jedzenie. Wkurza mnie to bardzo bo boje się ze nie dostarczam odpowiedniej ilości witamin dziecku… mimo ze staram się jesc zdrowo to są to znikome ilości. Moje dzieci teraz jedzą więcej niż ja, mam nadzieje ze minie mi to niedługo.
powiem Ci, ze ja mam to samo.. najgorsze jest to jak rano napije się wody nagle napływa mi tyle śliny (jak do wymioty) ale nic się nie dzieje tylko jest mi niedobrze. Później coś zjem i jest totalna katastrofa… wzdęty brzuch, w mostku to mnie aż uciska aż ciężko wziąć mi oddech.. muszę lezec w łóżku przez cały dzień i to odchorować. Ale jest tak ze wszystkim co zjem. Od jutra jem mniej ale częściej.. ale to dużo mniej jem - wczoraj zjadłam miseczkę zupy i musiałam ja odchorować przez cała noc..
wszyscy mi mówią, ze nie mam co się martwić bo bobo sobie weźmie co będzie potrzebował z naszego organizmu - ale 9 idę na wizytę i się spytam co i jak bo tez mam stres przez to..

Dziewczyny, mam jedno pytanie w sobotę będę 8+0, od prywatnego dostałam info ze mam iść do szpitala i tam mi zrobią wszystkie badania na ten okres co są potrzebne. Pytając mu się kiedy najlepiej nic mi nie odpowiedział.. możecie mi jakoś przybliżyć kiedy powinnam być i wykonać wszystkie te takie pierwsze badania, w jakim tygodniu :)

Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny i życzę miłego wieczoru! :)
 
Uff teraz i ja musiałam trochę nadgonić :D To i ja przedstawiam Wam mojego pieseczka kochanego :) wbrew pozorom to chłopiec :D my już planujemy wizytę u behawiorysty, bo nie wiem czy poradzi sobie jak nie będzie „jedynakiem” a bardzo zależy nam na dobrych relacjach :)
Jeżeli chodzi o ten wątek prywatny - przejrzę chętne dziewczyny (@spelnicmarzenie Ciebie oczywiście dopisze bo bardzo dobrze kojarzę) ale tak jak wcześniej pisałyśmy - nie jest to jednoznaczne z wygaśnięciem tego wątku, chcemy po prostu mieć bardziej intymne miejsce z osobami, które już kojarzymy z forum, to nic osobistego. Zawsze chętne osoby mogą utworzyć swój wątek :)
A te wiadomości to super pomysł! W najbliższym czasie przygotuje taki mini wywiad :D
jak można być tak słodkim?😍
 
Tak, dokładnie. Masz tam cała instrukcję. Wszystko trwa szybko, bo ja na wyniki czekałam chyba niecały tydzień. Zależy też skąd jesteś, bo jest też opcja pobrania na miejscu tylko wtedy jest dodatkowa opłata chyba. Tam na stronie jest napisane, gdzie można pobrać wymaz w laboratorium.
Tak znalazłam już. Jutro tam zadzwonię bo niedaleko mnie jest punkt pobran ☺️ Jeny, wiszę Tobie jakaś dobra czekoladkę 😘
 
reklama
Chyba jutro dopiero Was doczytam na spokojnie 😅 mój wylatuje jutro na festiwal że znajomymi i czekamy właśnie na naszego kumpla bo ma dzis u nas spać (lot z Wawy, a on z Katowic 🙃) I krzątam się w tą i z powrotem i nie mam kiedy do Was na spokojnie zajrzeć 🤦🏼‍♀️😔
To ja pewnie od jutra będę miała mniej czasu - moje bączki wracają z wakacji🥰 później też planujemy gościć szwagierkę z dziećmi, później kolegę męża. No...będzie się tu pewnie działo😉
Kwestia unaczynienia miejsca, w które wbijasz. Na początku też nie miałam siniaków. A u mnie igła w 90% wchodzi jak w masełko 😅
Ja dwa dni testowałam z lodem .. i ekstra ! Mam dwie kropki ale nie takie rozlane sińce
Matko, jak ja wam współczuję... Po skręceniu kolana mąż mnie prosił żebym mu zastrzyki robiła, a ja nie mogłam nawet patrzeć jak w końcu sam sobie zaczął robić. Nie dałabym rady chyba....
Uff teraz i ja musiałam trochę nadgonić :D To i ja przedstawiam Wam mojego pieseczka kochanego :) wbrew pozorom to chłopiec :D my już planujemy wizytę u behawiorysty, bo nie wiem czy poradzi sobie jak nie będzie „jedynakiem” a bardzo zależy nam na dobrych relacjach :)
Jeżeli chodzi o ten wątek prywatny - przejrzę chętne dziewczyny (@spelnicmarzenie Ciebie oczywiście dopisze bo bardzo dobrze kojarzę) ale tak jak wcześniej pisałyśmy - nie jest to jednoznaczne z wygaśnięciem tego wątku, chcemy po prostu mieć bardziej intymne miejsce z osobami, które już kojarzymy z forum, to nic osobistego. Zawsze chętne osoby mogą utworzyć swój wątek :)
A te wiadomości to super pomysł! W najbliższym czasie przygotuje taki mini wywiad :D
Cudowny słodziak😍
Myślę że ten wywiad bardzo mini. Jak ma to być w pierwszym poście na nowym wątku to dobrze byłoby jednak krótko i zwięźle. Może TP, która ciąża, wiek (a może niepotrzebne?), miasto...?
 
Do góry