reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Załączniki

  • Screenshot_2022-08-05-08-21-34-35_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2022-08-05-08-21-34-35_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    74,3 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Hej, dziewczyny, na wczorajszym USG moja gin rzuciła od niechcenia że mam dwurożna macicę i skomentowała " ten typ tak ma, to nic". Nie przejął się tym, ale wczoraj wieczorem oczywiście zaczęłam czytać... Jestem przerażona... Czy któraś z was też to ma? Czy jestem sama
ale to wczesniej nikt tego nie zauważył? Może jeszcze inny lekarz niech zobaczy?
 
ale to wczesniej nikt tego nie zauważył? Może jeszcze inny lekarz niech zobaczy?
Podobno bardzo ciężko zdiagnozować, dopiero jak powiększa się macica to widać, że ma nieprawidłowy kształt. Dlatego mam dużo leżeć i odpoczywać. Pewnie z tego powodu też chce mnie tak często widzieć moja gin. Też jestem zaskoczona... Nigdy o tym nie słyszałam, mam nadzieję że to nie będzie robiło poważnych problemów u mnie. We wtorek dowiem się więcej
 
A ja wstałam dziś przed godziną 6 🤪
Piecze się szarlotka i robi leczo na obiadek 🤣🤣🤣
Miłego dnia dziewczyny 🤗

U mnie też dziś w planach szarlotka 🤩



Kukimuki, Przypomnę Ci moją historię - przez 5 lat wierzyłam, że mam małą macicę i będę miała problem z zajściem lub utrzymaniem ciąży. Okazało się, że lekarz się POMYLIŁ! Totalna bzdura, więc nie zadręczaj się, tylko może zapisz się do innego, żeby jeszcze raz zobaczył i potwierdził przypuszczenia.

A nawet jeśli - przecież już zaszłaś w ciąże! ☺️ na pewno są sposoby, aby medycyna wsparła donoszenie ciąży.
 
reklama
Do góry