reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Zdrówka życzę 🥺 mnie dwa razy łapało przeziebienie. Bol gardła i takie osłabienie miałam. Piłam ten rosół z czosnkiem i później nawet chleb dodawałam. Dodatkowo zrobiłam sobie syrop z cebuli, miodu i czosnku. I łykałam go 2 razy dziennie. Teraz jak już mi lepiej to 1 raz. Moja kuzynka mówiła ze cała ciaze go brała i chyba dzięki niemu nie zachorowała. Także mam zamiar go pic także do końca.

@Lelum to Ty masz covida? Jak się czujesz?


niee, ale do Gdańska mam blisko 😁 więcej na wątku prywatnym 😊

jej, bardzo współczuje. Mogę wiedzieć co się stało ze straciłaś ciaze w 20 tc? Z tego jak patrzyłam na wynik Nifty nie zauwazylam nic niepokojącego….
to ja mam covida, a raczej już miałam 😄 czułam się źle, niby kaszel i temperatura męczyły mnie może z dzień, ale zatkany nos to jakaś tragedia…nie mogłam oddychać jak leżałam i nic nie można przecież brać :/ ale powoli wszystko przechodzi i powoli do siebie dochodzę, chociaż nie mam siły.
Jutro mam ostatnie USG przed 12 tygodniem. Zobaczymy czy wszystko okej. A Ty jak się czujesz? 🥰 dziękuję, że pytasz!

I nie nadażam już tutaj, tyle postów, ale staram się być na bieżaco 🙈😅 Ale jak coś to ja też chętna do prywatnej grupy.
 
reklama
Jestem po wizycie. Dzidziuś rośnie ładnie, ma już 3.55 cm, co odpowiada 10+3. Ketonami w moczu mam się nie przejmować, mogły się pojawić po owocach+ wysokiej temperaturze, cukier jest w normie, a to jest ważniejsze. Po nast wizycie mam powtórzyć mocz. I dostałam zrype, że nie byłam jeszcze u endokrynologa. Bo hashimoto w ciąży jest istotne i musi być kontrolowane a wizyta przez telefon lub na czacie to nie jest żadne leczenie. Na to moje aktualne tsh też kręcił nosem, że dla odmiany ciut za niskie, no ale jeszcze w normie.
A ile wynosiło Twoje tsh?
 
PS. Zamówiłam ten segregator od mamyginelokog jednak 🤣 po tygodniu rozważań doszłam do wniosku że jakbym siw miała tarabanić wszędzie z wielkim segregatorem to chyba bym oszalala- takze jednak mniejszy rozmiar będzie chyba na plus 😅 czekam na dostawę i mam plan wszystko sobie ładnie poukładać 😁 bo już mi się bajzel w teczce taki zrobił że glowa mała...

A wiesz, że ja mocno przeglądałam inne segregatory i nic fajnego nie znalazłam. Co więcej - widziałam, że babeczki w kolejce do ginekologa też miały ten segregator mamy ginekolog 🤣
Więc też stwierdziłam, że sobie go kupię. Daj znać jak Ci się podoba jak dotrze!
 
nie dopytałaś lekarza o tą cystę? to chyba najrzetelniejsze źródło informacji
Mam umowiona kolejna wizyte za 2 tygodnie i wtedy zobaczymy cos wiecej. Tak powiedziala..
powiem Wam, że to co nam pisane i tak się wydarzy, a my nie mamy na to wpływu. Mimo najszczerszych chęci.
To jest najszczersza prawda i tez sie trzymam tej mysli i wracam do niej za kzdym razem jak zbieraja mi sie czarne scenariusze w glowie :)
 
Ile mam do nadrobienia !! :) ale zanim przeczytam wszystkie strony komentarzy chcialabym sie z wami podzielic moim updatem.
Wlasnie jestem po pierwszej wizycie u gonekologa :) i mam dopiero 6+1tc a myslalam ze juz grubo po 7tc :zawstydzona/y: No i nie dalo sie za wiele stwierdzic przez to :D Jednak zauwazyla cyste po drugiej stronie niz jest ulokowany zarodek. Wydaje mi sie ze 3mc temu na kontroli tez to widziala:baffled: powinnam sie jakos bardziej oszczedzac ze wzgledu na ta cyste? Na co zwrocic wieksza uwage? Jakie objawy moga mnie zaniepokoic? Googlalam juz ten temat ale te internety to ze skrajnoaci w skrajnosc :) bede wdzieczna za wszystkie komentarze <3
O to tak samo jak ja myślałam że jest już 7 tydzień 🤭

Było widać już ładnie zarodek, bo u mnie nie bardzo, a muszę być w podobnym terminie jak Ty.

Ja mam 6 cm torbiel, to pewnie nie to samo ale zakaz intensywnych ruchów, w tym z mezem 🤫
 
Też ma w środę wizytę na 13:45.
Ja mam we wtorek i też się bardzo boję, co ma być to będzie nie mamy na to wpływu :(
Ja nadal mam ten stan podgoraczkowy, a się czuje jak bym miala z 40... nie mam pojęcia od czego... pojde na pogotowie i powiem ze mam temp 37,5 to mnie wyśmieją... takie glupie baby tam są...
Co do pamięci u mnie też z tym słabo zauważyłam 🤣a tak jak koleżanka powyżej potrzebuje dużo myśleć bo wprowadzam i analizuje dane w pracy, oby to bylo chwilowe :p
 
A wiesz, że ja mocno przeglądałam inne segregatory i nic fajnego nie znalazłam. Co więcej - widziałam, że babeczki w kolejce do ginekologa też miały ten segregator mamy ginekolog 🤣
Więc też stwierdziłam, że sobie go kupię. Daj znać jak Ci się podoba jak dotrze!
jasne! A Ty zamawiałaś juz czy jeszcze czekasz? Wiesz ja znalazłam taki od HelloMom ale on A4. Najpierw myslalam ze minusem jest ten mały segregator, ale jak wzięłam w łapkę zwykły segregator A4 z Bankowymi dokumentami i pomyslalam ze miałabym coś takiego tachać ze sobą na każdą wizytę, to od razu zamówiłam ten od mamy 🤣😅
 
reklama
Ja mam we wtorek i też się bardzo boję, co ma być to będzie nie mamy na to wpływu :(
Ja nadal mam ten stan podgoraczkowy, a się czuje jak bym miala z 40... nie mam pojęcia od czego... pojde na pogotowie i powiem ze mam temp 37,5 to mnie wyśmieją... takie glupie baby tam są...
Co do pamięci u mnie też z tym słabo zauważyłam 🤣a tak jak koleżanka powyżej potrzebuje dużo myśleć bo wprowadzam i analizuje dane w pracy, oby to bylo chwilowe :p
A na tą temperaturę próbowałaś paracetamol? Może pomógłby?
 
Do góry