reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Hej, przychodzę tu dziś pierwszy raz generalnie staramy się od maja w czerwcu zakupiłam testy owualcyjne robiłam przez cały miesiąc ponieważ moje miesiączki nie są regularne. Od wtorku 28.06 zaczęli wychodzić mi testy owu pozywtyne i w piątek rano postanowiłam zrobić test wyszedł pozytywnie. Doświadczona już ciąża biochemiczna w lutym zrobiłam betę wyszła 163,4 dziś powtórzyłam i beta 777 mam nadzieję że już tym razem będzie wszystko w porządku. Do ginekologa idę 15 lipca okres miała 03.06 myślicie że już będzie biło serduszko ? 😶
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a badała któraś z Was progesteron przy okazji beta hcg? Bo ja mam wyników soboty dopiero dziś i jakoś bez szału bo ok 12 ale niby w normach pisze ze od 2 jest dla pierwszego trymestru. W poprzedniej ciąży był na podobnym poziomie to wjechała luteina więc dziś też wzięłam bo nie będę czekać do wizyty. Na szczęście mam zapas luteiny i zastrzyków z heparyny. 😃
 
Dziewczyny a badała któraś z Was progesteron przy okazji beta hcg? Bo ja mam wyników soboty dopiero dziś i jakoś bez szału bo ok 12 ale niby w normach pisze ze od 2 jest dla pierwszego trymestru. W poprzedniej ciąży był na podobnym poziomie to wjechała luteina więc dziś też wzięłam bo nie będę czekać do wizyty. Na szczęście mam zapas luteiny i zastrzyków z heparyny. 😃
Badałam i mnie ginekolog zapytał po co…
Powiedział ze nie ma norm dla ciąży, na podstawie wyniku może stwierdzić ze jest ciąża i ze nie jest to ciąża pozamaciczna, progesteron zmienia się z minuty na minutę i nie ma sensu go badac jeśli nie ma wskazań, ja zbadałam przy obu butach pierwszy wynik 31 drugi 26 i go zapytałam o to a on mi właśnie odpowiedział to co wyżej :)
Ufam, że się zna lepiej ode mnie ☺️
To doktor nauk medycznych, leczę się w klinice 😁
 
reklama
Cześć dziewczyny! Dzisiaj zrobiłam test i dwie kreski, których w ogóle się nie spodziewałam pomimo starań 😂 W piątek robiłam test i biało, dziś zrobiłam, żeby się pozbyć ostatniego i ku mojemu zdziwieniu pokazały się dwie kreski. O mnie: to 13 cykl starań, byłam już na sierpniowych mamach niestety krótko i teraz na lutowych, już trochę dłużej, ale znów wróciłam na staraczki (2 biochemy), dlatego jestem zaskoczona, że od razu w pierwszym cyklu po biochemicznej zaskoczyło. Jutro zrobię betę, w czwartek przyrost, a w sobotę wyjeżdżamy na Eurotrip, więc niech się dzieje co chce. Trzymajcie kciuki, żebym została na tym wątku do końca 😜
 
Do góry