reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Zazdroszczę że macie już jakieś pomysły 😁 ja poczekam na info o płci.. bo strasznie ciężko coś wybrać ;)
Chciałabym coś prostego ale wyjątkowego i międzynarodowego.. żyjemy w takich czasach że wolę dziecku ułatwić życie hahah 😁

Mam tak samo. Miliony imion mi się podoba, ale z ustaleniami czekamy do płci.
I właśnie - chciałabym coś łatwego dla obcokrajowcow lub ewentualnie międzynarodowe, a jednocześnie niezbyt popularne, bo potem okazuje się, że w klasie jest 4 Tymków, 3 Janków, 5 Franków, 4 Zosie i 5 Julek (jestem nauczycielką, wiec znam z autopsji)
 
reklama
Mam tak samo. Miliony imion mi się podoba, ale z ustaleniami czekamy do płci.
I właśnie - chciałabym coś łatwego dla obcokrajowcow lub ewentualnie międzynarodowe, a jednocześnie niezbyt popularne, bo potem okazuje się, że w klasie jest 4 Tymków, 3 Janków, 5 Franków, 4 Zosie i 5 Julek (jestem nauczycielką, wiec znam z autopsji)
Właśnie.. u córki w przedszkolu na siedmioro dzieci w grupie są trzy Pole.
 
Mam tak samo. Miliony imion mi się podoba, ale z ustaleniami czekamy do płci.
I właśnie - chciałabym coś łatwego dla obcokrajowcow lub ewentualnie międzynarodowe, a jednocześnie niezbyt popularne, bo potem okazuje się, że w klasie jest 4 Tymków, 3 Janków, 5 Franków, 4 Zosie i 5 Julek (jestem nauczycielką, wiec znam z autopsji)
My daliśmy synowi Krzyś. Dużo osób gdy słyszy to imię to się dziwi bo jest jednocześnie tak „normalne”, ze aż wyjątkowe bo teraz Krzysiów jest bardzo mało. Te imiona, które wydają się wyjątkowe i niepospolite w naszym pokoleniu u dzieciaczków juz wypadają jako popularne. Mieliśmy dać Tymon bo wydawało mi się takie inne ale teraz co drugi chłopczyk ma tak na imię wiec koniec końców jestem zadowolona, ze tak nie daliśmy. Co prawda Krzysztof jest trudne dla obcokrajowcow ale ma swoj anglojęzyczny zamiennik Christopher wiec spoko
 
U mnie dwóch synów jeden Igor drugi Olaf teraz obstawimy córkę 🤣 mamy kilka typów imion, Tosia czyli Antonina, Julka, Maja a wczoraj padło jeszcze Zuzia 😂😂 będzie problem, ale większy chyba jak się okaże że 3 syn 😁
 
reklama
Do góry