reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Ufff, jestem panikarą i zawsze mam czarne myśli ...
Też się lekko przestraszyłam bo się nie spodziewałam :) ale to takie piękne uczucie 🥰

Też zaczęłam coś takiego mieć, ale nie jest to tak, że każdego dnia więcej, tylko różnie
U mnie zaczęło się od wieczornych tańców a teraz faktycznie pojawia się o różnych porach :)
 
reklama
Hej babeczki!! Dziś obczailam filmik Dominiki Gwint na IG o Baby Hug air 4w1 z chicco i stwierdziłam, że na pewno nabędę to cacko, czy któraś z Was korzystała już lub ma w planach kupić? 😍😍
 
Też się lekko przestraszyłam bo się nie spodziewałam :) ale to takie piękne uczucie 🥰


U mnie zaczęło się od wieczornych tańców a teraz faktycznie pojawia się o różnych porach :)
Zdarzyło się, że czułam ją bliżej pępka ale zazwyczaj u mnie jest dość nisko. Dzisiaj zauważyłam też, że na dole brzucha aż widać te ruchy (jestem szczupła i brzuszek jest ledwo wypukły) 😍 czy u Was też jest tak nisko?
 
Cześć dziewczyny 🙂 Mam pytanie czy któraś z was już latała w ciąży samolotem bądź się gdzieś wybiera ? Jestem w 19 tc trafił mi się lot do Dubaju no taka okazja życia i nie wiem kompletnie co robić no oczywiście będę to konsultować to z lekarzem ale chciałam się was zapytać bo nie wiem co robić.
 
Cześć dziewczyny 🙂 Mam pytanie czy któraś z was już latała w ciąży samolotem bądź się gdzieś wybiera ? Jestem w 19 tc trafił mi się lot do Dubaju no taka okazja życia i nie wiem kompletnie co robić no oczywiście będę to konsultować to z lekarzem ale chciałam się was zapytać bo nie wiem co robić.
Myślę, że powinien wypowiedzieć się lekarz. Każdy przypadek jest inny. U mnie byłoby to niemożliwe że względu na łożysko i inne komplikacje. Są jednak kobiety, które przechodzą ciążę nawet bez objawów (moja siostra) i punkt widzenia się zmienia. Zdecydowanie poszłabym za radą lekarza.
 
Cześć dziewczyny 🙂 Mam pytanie czy któraś z was już latała w ciąży samolotem bądź się gdzieś wybiera ? Jestem w 19 tc trafił mi się lot do Dubaju no taka okazja życia i nie wiem kompletnie co robić no oczywiście będę to konsultować to z lekarzem ale chciałam się was zapytać bo nie wiem co robić.
Jeśli ciaza jest fizjologiczna to nie powinno być przeciwwskazań, ale oczywiście musisz zapytać swojego lekarza o Twój konkretny przypadek. Mój 20tygodniowy bąbel leciał ze mną już 3 razy 🫣
 
Zdarzyło się, że czułam ją bliżej pępka ale zazwyczaj u mnie jest dość nisko. Dzisiaj zauważyłam też, że na dole brzucha aż widać te ruchy (jestem szczupła i brzuszek jest ledwo wypukły) 😍 czy u Was też jest tak nisko?
U mnie tez to takie lekkie dotknięcia od środka w różnych miejscach - to ruchy na pewno :) bo reaguje jak np pukam w to miejsce to kopki się powtarzają :)
 
U mnie tez to takie lekkie dotknięcia od środka w różnych miejscach - to ruchy na pewno :) bo reaguje jak np pukam w to miejsce to kopki się powtarzają :)
A u mnie właśnie jeszcze nie ma żadnej interakcji 😥 jak czuje (zazwyczaj jest to w okolicy pępka i niżej), że coś się dzieje, to próbuje nawiązać kontakt przez dotykanie i pukanie, ale póki co bez odbioru. U mnie też najwięcej fikołków zdarza się między 18 a 19. To chyba godzina, w której mój syn wychodzi na siłownię 😋😅
 
A u mnie właśnie jeszcze nie ma żadnej interakcji 😥 jak czuje (zazwyczaj jest to w okolicy pępka i niżej), że coś się dzieje, to próbuje nawiązać kontakt przez dotykanie i pukanie, ale póki co bez odbioru. U mnie też najwięcej fikołków zdarza się między 18 a 19. To chyba godzina, w której mój syn wychodzi na siłownię 😋😅
U mnie tez wieczorem jak się położę na kanapie, próbowałaś z czekolada? U mnie działa jak złoto :) reakcja natychmiastowa
 
reklama
Do góry