reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny a czy Wy dostaliście jakąś listę z wyprawka do szpitala ?
Bo ja nic póki co nie wiem...rodziłam prawie 9 lat temu i nie wiem czy jakieś wymogi się zmieniły...
A co wogole kupujecie i po ile sztuk ? Może podzielicie się linkami jeśli coś gdzie taniej znalazłyscie?
 
Dziewczyny a czy Wy dostaliście jakąś listę z wyprawka do szpitala ?
Bo ja nic póki co nie wiem...rodziłam prawie 9 lat temu i nie wiem czy jakieś wymogi się zmieniły...
A co wogole kupujecie i po ile sztuk ? Może podzielicie się linkami jeśli coś gdzie taniej znalazłyscie?
Ja liste tworzyłam w aplikacji...dużo czytalam i wywaliłam niepotrzebne rzeczy a wpisałam inne..rzeczy do szpitala u mnie są na stronie szpitala i według tego naszykowałam...tanie a fajne ciuszki znalazlam w pepco...H &M piękne ciuszki ale mega drogie...dużo mam po pierwszym dziecku więc kupuje tylko perełki które mnie zauroczą...
 
Dziewczyny a czy Wy dostaliście jakąś listę z wyprawka do szpitala ?
Bo ja nic póki co nie wiem...rodziłam prawie 9 lat temu i nie wiem czy jakieś wymogi się zmieniły...
A co wogole kupujecie i po ile sztuk ? Może podzielicie się linkami jeśli coś gdzie taniej znalazłyscie?
na stronie szpitala powinno być ;)
 
Powiem Wam że przy mojej pierwszej i drugiej ciąży jakoś było mi łatwiej...a teraz zaczyna ogarnia mnie panika...
Mam koleżankę, która rodziła jakieś 4mce temu i była bardzo rozczarowana jak bardzo literatura i szkoła rodzenia ją oszukały.. a listę wyprawkowa mam właśnie od niej + jakis bardzo polecany laktator. W wolnej chwili bede robić swoją listę i coś mogę tutaj wrzucić :)
 
Mam koleżankę, która rodziła jakieś 4mce temu i była bardzo rozczarowana jak bardzo literatura i szkoła rodzenia ją oszukały.. a listę wyprawkowa mam właśnie od niej + jakis bardzo polecany laktator. W wolnej chwili bede robić swoją listę i coś mogę tutaj wrzucić :)
Pewnie, to moja pierwsza ciąża tak wysoka chętnie przyda mi się pomoc 😀
 
Dziewczyny mimo, że to moja trzecia ciąża ale szczerze też chętnie skorzystam 😉troszkę lat już upłynęło i co nieco się zapomina😀
 
A myślałyscie już w co ubierzcie maluszki na wyjście ze szpitala? W marcu jeszcze pewnie będzie zimno...kupujecie jakiś kombinezonik?
 
reklama
A myślałyscie już w co ubierzcie maluszki na wyjście ze szpitala? W marcu jeszcze pewnie będzie zimno...kupujecie jakiś kombinezonik?
Ja kupiłam taki polarowy kombinezon, mamy też taką cieplejszą czapeczkę i otulacz do fotelika samochodowego na wyjście. Na ewentualne pierwsze spacery od znajomych pożyczamy śpiworek zimowy do gondoli - wydaje mi się, ze pewnie nawet go nie użyjemy więc tym bardziej nie ma sensu kupować :)
 
Do góry