reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Na szczęście po 9 h na trakcie na obserwacji pod KTG puścili mnie po 22 na salę. Póki co się ustabilizowało. Dziś mam dostać druga dawkę sterydow
Super, sterydy nie zagrożą a w razie "W" naprawdę pomogą.
Najgorsze że już masz to rozwarcie, mi się skracała szyjka ale bez rozwarcia.
Trzymam kciuki za Was, informuj 😀
 
reklama
Dziewczyny jak tam?wszystko dobrze u Was?Dajcie znać...
Hej kochana.
Urodzone 😀

Po naszych przejsciach, cukrzycy ciążowej, hipotrofii, skracającej szyjce, 5 tygodniach w szpitalu 😀
37+2 tc O 9.45 założyli tasiemke na wywołanie, o godzinie 15:00 4 cm rozwarcia i na porodówkę, o 20.35 była na świecie 😀
Waga 2050 i 49 cm 😀
Lezy sobie w inkubatorku, dogrzewa się ale mają mi ją przynieść w dzień 😀
 
Hej kochana.
Urodzone 😀

Po naszych przejsciach, cukrzycy ciążowej, hipotrofii, skracającej szyjce, 5 tygodniach w szpitalu 😀
37+2 tc O 9.45 założyli tasiemke na wywołanie, o godzinie 15:00 4 cm rozwarcia i na porodówkę, o 20.35 była na świecie 😀
Waga 2050 i 49 cm 😀
Lezy sobie w inkubatorku, dogrzewa się ale mają mi ją przynieść w dzień 😀
Walentynkowy prezent 🥰 gratulacje! ☺️
 
Hej kochana.
Urodzone 😀

Po naszych przejsciach, cukrzycy ciążowej, hipotrofii, skracającej szyjce, 5 tygodniach w szpitalu 😀
37+2 tc O 9.45 założyli tasiemke na wywołanie, o godzinie 15:00 4 cm rozwarcia i na porodówkę, o 20.35 była na świecie 😀
Waga 2050 i 49 cm 😀
Lezy sobie w inkubatorku, dogrzewa się ale mają mi ją przynieść w dzień 😀
O rany...cudownie😍😍😍piękna data...dzielna dziewczyna szybko nadrobi...gratulacje mamusiu...
 
Hej kochana.
Urodzone 😀

Po naszych przejsciach, cukrzycy ciążowej, hipotrofii, skracającej szyjce, 5 tygodniach w szpitalu 😀
37+2 tc O 9.45 założyli tasiemke na wywołanie, o godzinie 15:00 4 cm rozwarcia i na porodówkę, o 20.35 była na świecie 😀
Waga 2050 i 49 cm 😀
Lezy sobie w inkubatorku, dogrzewa się ale mają mi ją przynieść w dzień 😀
gratulacje !
 
reklama
Część dziewczyny my nadal w dwupaku. 🙂 Co prawda stan jest już naprawde bardzo męczący i powoli czekam na koniec. Po ostatniej wizycie okazało się że mamy trochę mało wód polodowych ale że mała rośnie i przepływy są ok to nie martwimy się niczym tak zalecała pani doktor. Mała już napiera bardzo na szyjkę ale szyjka się trzyma i mam nadzieję że jeszcze te dwa tygodnie minimum poczeka ❤️
 
Do góry