reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
@Frogi ogólnie bambusowe produkty są bardzo dobre.
Co do rożka to mam po starszej córce i jest miękki a będę tylko używać jak rodzeństwo będzie chciało mała potrzymać i na początek żeby spała malutka w rożku. Ogólnie do karmienia bardzo mi było niewygodnie trzymać malucha w rożku. Zobaczymy co i jak będzie tym razem.
 
@Frogi ogólnie bambusowe produkty są bardzo dobre.
Co do rożka to mam po starszej córce i jest miękki a będę tylko używać jak rodzeństwo będzie chciało mała potrzymać i na początek żeby spała malutka w rożku. Ogólnie do karmienia bardzo mi było niewygodnie trzymać malucha w rożku. Zobaczymy co i jak będzie tym razem.
Ja pamiętam że rożek właśnie do trzymania na początku super się sprawdzał tylko wydaje mi się właśnie że zawsze miałam miękki.
Powiedzcie mi czy Wasze maluchy też tak bardzo się rozpychają w brzuszku ?? Moja to jest wiercioch bardzo chyba już jej bardzo ciasno bo się tak rozpycha że ja już ledwo żyje już nie wiem jaką pozycję przyjąć żeby jej było wygodnie
 
Ja pamiętam że rożek właśnie do trzymania na początku super się sprawdzał tylko wydaje mi się właśnie że zawsze miałam miękki.
Powiedzcie mi czy Wasze maluchy też tak bardzo się rozpychają w brzuszku ?? Moja to jest wiercioch bardzo chyba już jej bardzo ciasno bo się tak rozpycha że ja już ledwo żyje już nie wiem jaką pozycję przyjąć żeby jej było wygodnie
Moja rozpycha się tak bardzo że czasami mam ochotę płakać z bólu ... 🤦🏻‍♀️
 
reklama
My si żegnamy. Tymus urodził się 20.02 piekny chlopiec. Umarl nagle 21.02. zostawil nas i swoje ukochane rodzeństwo. Prosze nie piszcie. Za dużo bólu. Może i dla mnie kiedyś wyjdzie słońce.
bardzo mi przykro. Nie wyobrażam sobie bólu, który rozrywa teraz Twoje serce, mogę tylko współczuć 😢🥺🥺 życzę Ci żebyś miała przy sobie teraz tylko dobrych ludzi.
 
Do góry