reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Raczej podejście, że conajmniej 2 lata odstępu jest przestarzałe, CC jest zawsze ryzykowna i można mieć komplikacje w kolejnej ciąży nawet po kilku latach, nie ma reguly. Mój gin mówił, że ok roku poczekać, my poszaleliśmy z myślą, że do roku 2 miesiące i przecież nie uda się odrazu 😎
Generalnie żeby rodzic Naturalnie po CC w oficjalnych wytycznych wymagają 18 miesięcy, ja akurat się łapę idealnie :D
Mi lekarz kazał czekać rok, finalnie czekałam 1,5 roku z powodu innych problemów zdrowotnych.
 
reklama
A co do ubytku to też na grupie cięcie cesarskie widziałam kilka wypowiedzi, że lekarze dziewczyn mówili, że to nie przeszkadza i z tym normalnie można w ciążę zajść :)
Raczej podejście, że conajmniej 2 lata odstępu jest przestarzałe, CC jest zawsze ryzykowna i można mieć komplikacje w kolejnej ciąży nawet po kilku latach, nie ma reguly. Mój gin mówił, że ok roku poczekać, my poszaleliśmy z myślą, że do roku 2 miesiące i przecież nie uda się odrazu 😎
Generalnie żeby rodzic Naturalnie po CC w oficjalnych wytycznych wymagają 18 miesięcy, ja akurat się łapę idealnie :D

Najlepsze jest to że rodziłam córkę w 2015 przez cc a syna w 2020 też cc i przy nim nawet nie pamiętam żeby mi ktoś sprawdzał bliznę a nawet jeśli tak to lekarz o tym nie wspominał.
 
U nas ja mam 36 a partner 39, ciąża 2, pierwsza niestety skończyła się poronieniem zatrzymanym. Mieszkam w Angli i tutaj norma to 2 USG na całą ciążę. Będę chodziła troche prywatnie, pierwsza wizyte mam na 11sierpnia, dzień przed mojego partnera urodzinami. Mam nadzieję że będzie piękny prezent. Ja dzis tez czuje się źle. Moje samopoczucie przypomina mi takiego ciężkiego kaca dzien po imprezie 🙈 czy wam też tak się to kojarzy?
 
reklama
U nas ja mam 36 a partner 39, ciąża 2, pierwsza niestety skończyła się poronieniem zatrzymanym. Mieszkam w Angli i tutaj norma to 2 USG na całą ciążę. Będę chodziła troche prywatnie, pierwsza wizyte mam na 11sierpnia, dzień przed mojego partnera urodzinami. Mam nadzieję że będzie piękny prezent. Ja dzis tez czuje się źle. Moje samopoczucie przypomina mi takiego ciężkiego kaca dzien po imprezie 🙈 czy wam też tak się to kojarzy?
Co to za kicia śliczna?
 
Do góry