reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Ja to samo! Na koty patrzę jak intruzy bo mnóstwo dzikich mi goni po podwórku i dziwne to dla mnie że ktoś ma kota w domu i go tak kocha jak dziecko 🤣 Niestety moje dzieci coraz częściej wymuszają by im kupic jakieś zwierzątko. Kota ani psa absolutnie nie chce bo to jak kolejne dziecko z potrzebami, chomików się boję bo gryzą więc może skuszę się na żółwia (wydaje mi się mało wymagający, nie skrzeczy jak papuga i nie gryzie) 😉
jak byś miała własnego, to byś pokochała. Fakt, to odpowiedzialność, ale jak widzę moje dzieci tulące się do naszego kiteła, to serce mi się z miłości rozpływa.
 
reklama
Ja to samo! Na koty patrzę jak intruzy bo mnóstwo dzikich mi goni po podwórku i dziwne to dla mnie że ktoś ma kota w domu i go tak kocha jak dziecko 🤣 Niestety moje dzieci coraz częściej wymuszają by im kupic jakieś zwierzątko. Kota ani psa absolutnie nie chce bo to jak kolejne dziecko z potrzebami, chomików się boję bo gryzą więc może skuszę się na żółwia (wydaje mi się mało wymagający, nie skrzeczy jak papuga i nie gryzie) 😉
Mam żółwia 10 lat - bez problemowe zwierzę 🙂
 
Ja dziś zaczęłam 9 tydzień i coraz mniej mnie mdli. Oby dobre samopoczucie się utrzymalo 😊

Wątek kociar 😄
Mam w domu taka grubą damusie 🤩
ja też mam taką damę ale nasza już seniorka 😍
 

Załączniki

  • f9638609-153b-4361-833d-af08d80487c7.jpeg
    f9638609-153b-4361-833d-af08d80487c7.jpeg
    63,4 KB · Wyświetleń: 28
Ja to samo! Na koty patrzę jak intruzy bo mnóstwo dzikich mi goni po podwórku i dziwne to dla mnie że ktoś ma kota w domu i go tak kocha jak dziecko 🤣 Niestety moje dzieci coraz częściej wymuszają by im kupic jakieś zwierzątko. Kota ani psa absolutnie nie chce bo to jak kolejne dziecko z potrzebami, chomików się boję bo gryzą więc może skuszę się na żółwia (wydaje mi się mało wymagający, nie skrzeczy jak papuga i nie gryzie) 😉
chomiki da się oswoić i nie gryzą, ale to nocne zwierzęta i szybko umierają.
 
Czemu trzeba mieć skierowanie na prenatalne? Zawsze tak jest? 🤨
nie trzeba mieć skierowania żeby zrobić prenatalne ale jeśli takowe posiadasz to masz za darmo a bez skierowania poprostu się płaci :) i żeby mieć za darmo badania prenatalne to są ku temu potrzebne przesłanki typu wiek czy wady genetyczne w rodzinie itp
 
Ja to samo! Na koty patrzę jak intruzy bo mnóstwo dzikich mi goni po podwórku i dziwne to dla mnie że ktoś ma kota w domu i go tak kocha jak dziecko 🤣 Niestety moje dzieci coraz częściej wymuszają by im kupic jakieś zwierzątko. Kota ani psa absolutnie nie chce bo to jak kolejne dziecko z potrzebami, chomików się boję bo gryzą więc może skuszę się na żółwia (wydaje mi się mało wymagający, nie skrzeczy jak papuga i nie gryzie) 😉
Ogólnie kot jest mniej wymagający niż pies. Ja zawsze byłam psiara ale z racji tego że mój mąż pracował zagranicą a ja pracowałam po 12 h czasami to zdecydował się na kota.
 
reklama
Ja to samo! Na koty patrzę jak intruzy bo mnóstwo dzikich mi goni po podwórku i dziwne to dla mnie że ktoś ma kota w domu i go tak kocha jak dziecko 🤣 Niestety moje dzieci coraz częściej wymuszają by im kupic jakieś zwierzątko. Kota ani psa absolutnie nie chce bo to jak kolejne dziecko z potrzebami, chomików się boję bo gryzą więc może skuszę się na żółwia (wydaje mi się mało wymagający, nie skrzeczy jak papuga i nie gryzie) 😉

My mamy tylko rybki, ale lubimy podróżować i zawsze trzeba kogoś prosić żeby je dokarmiali. Każde zwierzę to duża odpowiedzialność. Póki co skupiam się na pierwszym maluszku, później w planach drugie, a w przyszłości jak wybudujemy dom to może zdecydujemy się na jakieś zwierzę ale to jeszcze dluuugo.
 
Do góry