reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Ja się zapisałam na samo usg to mi babka powiedziała ze tak nie można, bo zeby było badanie prenatalne to musi być pakier z krwią...
Wiem że niektóre Panie robią tylko Usg, ale już mi się nie chciało z nią kłócić..
Moja doktorka tez mówiła ,że sens ma krew +USG.

Ja po wizycie u Endo.
Dała mi badanie na przeciwciała tarczycowe,za miesiąc powtórzyć ft3/ft4 i dała leki bo wynik ft4na granicy a reszta ok. A i miałam poronienie dlatego te tabletki już. Euthyrox 50.

Za tydzień wizyt u gin,nie mogę się doczekać 🙂
 
Hej :)

Widzę, że rozmawiacie o zwierzętach. Ja też mam 3 letniego pieska, ale zawsze chcieliśmy z mężem by dziecko rosło wraz z szczeniakiem. Co sądzicie o takim pomyślę by po porodzie przygarnąć szczeniaka? Mąż bardzo by chciał, ale ja im dłużej o tym myślę tym mam więcej wątpliwości... Nie dość, że niemowlak to jeszcze szczeniak sikający wszędzie i 3-letni pies pewnie zazdrosny zarówno o dziecko jak i drugiego psa :D
 
Hej, nadrobiłam szybko 30 stron 🙈 widziałam ze pisaliście o wieku, ja już chyba pisałam ale napisze jeszcze raz, na 25 i mój mąż 31, to będzie nasze pierwsze dziecko. Ktoś w takim wieku tu tez jest? :) nie mam żadnych dolegliwości i trochę się martwię jak to możliwe ze bez nudności czy wymiotów… dziś mi tak urósł brzuch od wzdęć 😅 wyglądam jak 4 miesiącu przynajmniej 😂 wazę 68 i wzrost 165 i waga cały czas stoi w miejscu
 
Hej :)

Widzę, że rozmawiacie o zwierzętach. Ja też mam 3 letniego pieska, ale zawsze chcieliśmy z mężem by dziecko rosło wraz z szczeniakiem. Co sądzicie o takim pomyślę by po porodzie przygarnąć szczeniaka? Mąż bardzo by chciał, ale ja im dłużej o tym myślę tym mam więcej wątpliwości... Nie dość, że niemowlak to jeszcze szczeniak sikający wszędzie i 3-letni pies pewnie zazdrosny zarówno o dziecko jak i drugiego psa :D
Ja uważam, że to nie jest dobry pomysł. Fajnie jest mieć zwierzątko jak już dziecko może się nim "opiekować" i być świadome żeby nie sprawiać bólu. Często niestety widziałam jak małe dzieci ciągną te biedne zwierzęta za ogony, wkładają palce w oczy i generalnie są lekko mówiąc niedelikatne.
 
Hej :)

Widzę, że rozmawiacie o zwierzętach. Ja też mam 3 letniego pieska, ale zawsze chcieliśmy z mężem by dziecko rosło wraz z szczeniakiem. Co sądzicie o takim pomyślę by po porodzie przygarnąć szczeniaka? Mąż bardzo by chciał, ale ja im dłużej o tym myślę tym mam więcej wątpliwości... Nie dość, że niemowlak to jeszcze szczeniak sikający wszędzie i 3-letni pies pewnie zazdrosny zarówno o dziecko jak i drugiego psa :D
zgadzam się z Tobą. Myślę, że ze szczeniakiem lepiej poczekać, aż dziecko będzie miało przynajmniej ze 3 lata.
 
Ja uważam, że to nie jest dobry pomysł. Fajnie jest mieć zwierzątko jak już dziecko może się nim "opiekować" i być świadome żeby nie sprawiać bólu. Często niestety widziałam jak małe dzieci ciągną te biedne zwierzęta za ogony, wkładają palce w oczy i generalnie są lekko mówiąc niedelikatne.
to prawda. Ja mojego ciagle muszę pilnować. Przed chwilą np. znalazł patyk i uparł się, żeby nim pukać kota :/ tylko nasz kot ma już kilka lat i jak się wkurzy, to zlewa młodego i ucieka, a ze szczeniakiem może nie być tak łatwo.
 
reklama
Moja doktorka tez mówiła ,że sens ma krew +USG.

Ja po wizycie u Endo.
Dała mi badanie na przeciwciała tarczycowe,za miesiąc powtórzyć ft3/ft4 i dała leki bo wynik ft4na granicy a reszta ok. A i miałam poronienie dlatego te tabletki już. Euthyrox 50.

Za tydzień wizyt u gin,nie mogę się doczekać 🙂
ja zażywam ten lek tylko 25. Ft3/ft4 miałam Ok, za to anty tpo baaardzo wysokie i to dlatego. A pewnie też dlatego że poronienie miałam
 
Do góry