reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Dziewczyny, piszecie jak szalone!

Ja po wizycie, musiałam ochłonąć, bo bardzo wzruszyło mnie to co zobaczyłam! 🥰

Dziś 9+3 mniej więcej, CRL 24mm, FHR 176.
Ale co najlepsze - rusza się!
Nie mogłam się napatrzeć jak kiwał nóżką. I wszystko widać - rączki, nóżki ♥️♥️♥️ zakochałam się!

Za 3 tygodnie mam prenatalne. Lekarz zasugerował usg+pappa i ja, która byłam przekonana, że chce tylko usg, zapisałam się wstępnie na ten test Pappa (400zl 🙀). Podpowiedzcie mi czy dobrze zrobiłam. Jakie macie opinie?
 
reklama
Dziewczyny, piszecie jak szalone!

Ja po wizycie, musiałam ochłonąć, bo bardzo wzruszyło mnie to co zobaczyłam! 🥰

Dziś 9+3 mniej więcej, CRL 24mm, FHR 176.
Ale co najlepsze - rusza się!
Nie mogłam się napatrzeć jak kiwał nóżką. I wszystko widać - rączki, nóżki ♥️♥️♥️ zakochałam się!

Za 3 tygodnie mam prenatalne. Lekarz zasugerował usg+pappa i ja, która byłam przekonana, że chce tylko usg, zapisałam się wstępnie na ten test Pappa (400zl 🙀). Podpowiedzcie mi czy dobrze zrobiłam. Jakie macie opinie?
Super, gratulacje 🥰🥰🥰
Ja mam 16.08 prenatalne i też usg i pappa
 
Wow ile ma już lat ? 😊

Jak masz dom i możesz go wypuścić na ogród to temat do przemyślenia ale jak mieszkasz w bloku to nigdy bym takiego combo sobie nie zafundowała 😄.

Taaaak. Dokładnie. Mój syn kota kilka razy pociągnął za ogon. Głaskał a potem z całej siły zaciskał rączki. Zawsze staramy się być krok przed ale nie zawsze się uda.
Na szczęście coraz więcej rozumie i już nie ciągnie za ogon tylko pokazuje palcem i mówi po swojemu "ogon". A paluszkiem dotyka główki.
Kot opracował sobie w domu schrony..a miałam takie przemyślenia, że pies nie wszedłby tam gdzie kot.

Krem tak
Iliana ma już 15 lat :) wzięłam ją od takiej fajnej babeczki bo okazało się że córka ma alergię , oczywiście mąż na początku był na nie ale tak go urobiłam że teraz nawet nie wyobraża sobie wyjechać na dłużej bez naszej Ilki :) a z byłą włascicieklą cały czas mam świetny kontakt :)
 
Hej, nadrobiłam szybko 30 stron 🙈 widziałam ze pisaliście o wieku, ja już chyba pisałam ale napisze jeszcze raz, na 25 i mój mąż 31, to będzie nasze pierwsze dziecko. Ktoś w takim wieku tu tez jest? :) nie mam żadnych dolegliwości i trochę się martwię jak to możliwe ze bez nudności czy wymiotów… dziś mi tak urósł brzuch od wzdęć 😅 wyglądam jak 4 miesiącu przynajmniej 😂 wazę 68 i wzrost 165 i waga cały czas stoi w miejscu
Ja ani teraz, ani w ciąży z synem nie miałam, ani nudności, ani wymiotów, no może czasem jak jechałam na badania i byłam bez jedzenia, ale i bez ciąży w sumie mnie mdli jak mam pusty żołądek :)
 
Co do zwierząt to mamy psa i koszatniczki 🤪
 

Załączniki

  • 20220513_101909.jpg
    20220513_101909.jpg
    3,6 MB · Wyświetleń: 22
mój mąż pojechał ostatnio na weekend z kolegami. Dzwoni rano i pytam go jak się czuje, czy ma kaca. On świetnie, jak młody bóg, a ja migrena, rzyganie i mdłości. Gdzie tu sprawiedliwość ja się pytam?
Mnie rano bolała głowa, myślę że za mało snu, zrobiłam sobie kawę( muszę się zmusić) i jak ręką odjął przestała boleć głowa.
 
reklama
@palmtree do czasu wizyty będziesz miał przewalone ze mną ,ale chce zapytac kogoś z wiedzą na ten temat.
Jak bym chciała mąkę na naleśniki to na jakiej?resztę dodaję jak do normalnych naleśników? No oprócz cukru
 
Do góry