reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Mnie rano bolała głowa, myślę że za mało snu, zrobiłam sobie kawę( muszę się zmusić) i jak ręką odjął przestała boleć głowa.
ja za to usypiałam cały dzień i też po południu się do kawy zmusilam i jak widać jeszcze nie śpię 😛 normalnie kocham kawę, a teraz nie mogę jej pić, bo mnie obrzydza. Za to strasznie chce mi się RedBulla :/
 
reklama
Moja córka też już wybrała imiona dla bobo, chciała by to była Laura ale jak będzie chłopczyk to może być Wojtuś 🤣


Ja już któryś dzień z kolei wbijam igle pionowo i rzeczywiście nie mam siniaków a były ogromne. Teraz jest tylko czerwona kropka w miejscu wkłucia.


A próbowałaś z inhalatorem (nebulizatorem) ? Sól fizjologiczną tylko do tego 2% i inhalowac aż się skończy ampułka. Jeśli jeszcze nie masz tego w domu to kup koniecznie bo przy dzieciach to sprzęt nr 1 na choroby. Nawet u niemowlaka bo jest końcówka ze smoczkiem. Ja mam akurat słodkiego pandę ale to nie ma znaczenia. Choć

Ja jestem na nie dlatego że szczeniak jeszcze dużo musi się uczyć i bym poprostu bała się że jedno drugiemu zrobi krzywdę. Pamiętam jak mój synek półroczny chciał pogłaskać pieska od babci a chwycił za mocno za ucho go to pies zawarczal, inny pewnie mógłby ugryźć w obronie własnej.
Nasza kicia przez przypadek zrobiła krzywdę młodszemu, jak był malutki miał chyba miesiąc. Leżał sobie na sofie ustawionej pod oknem, ja siedzislam obok i chyba składałam pranie. Micia często wskakiwala na tą sofę, wybijała się i wskakiwała dalej na parapet. Tego dnia też tak zrobiła, nie zauważając, że tam ktoś sobie na tej sofie leży. Jej tylne łapy, z których wybijała się na parapet wylądowały na twarzy Kordiana... pazurem wbiła się w policzek pod okiem. W sumie poza ogromnym płaczem i blizną, którą Kordian ma do dziś nic poważnego się nie stało, ale świadomość, że milimetry dzieliły synka od utraty oka była przerażająca...
 
ja za to usypiałam cały dzień i też po południu się do kawy zmusilam i jak widać jeszcze nie śpię 😛 normalnie kocham kawę, a teraz nie mogę jej pić, bo mnie obrzydza. Za to strasznie chce mi się RedBulla :/
ja z kawą mam dokładnie taką samą relację teraz. Wcześniej mogłam wypić i 3 i 4 dziennie. Teraz w ogóle mnie nie ciągnie.
 
Dziewczyny, piszecie jak szalone!

Ja po wizycie, musiałam ochłonąć, bo bardzo wzruszyło mnie to co zobaczyłam! 🥰

Dziś 9+3 mniej więcej, CRL 24mm, FHR 176.
Ale co najlepsze - rusza się!
Nie mogłam się napatrzeć jak kiwał nóżką. I wszystko widać - rączki, nóżki ♥️♥️♥️ zakochałam się!

Za 3 tygodnie mam prenatalne. Lekarz zasugerował usg+pappa i ja, która byłam przekonana, że chce tylko usg, zapisałam się wstępnie na ten test Pappa (400zl 🙀). Podpowiedzcie mi czy dobrze zrobiłam. Jakie macie opinie?
Rób USG i pappe. Tylko to w pakiecie ma sens. Ja też będę robić z tym że będę mieć pewnie skierowanie.

Co do zwierząt to mamy psa i koszatniczki 🤪
Co to są koszatniczki? 😁

Nasza kicia przez przypadek zrobiła krzywdę młodszemu, jak był malutki miał chyba miesiąc. Leżał sobie na sofie ustawionej pod oknem, ja siedzislam obok i chyba składałam pranie. Micia często wskakiwala na tą sofę, wybijała się i wskakiwała dalej na parapet. Tego dnia też tak zrobiła, nie zauważając, że tam ktoś sobie na tej sofie leży. Jej tylne łapy, z których wybijała się na parapet wylądowały na twarzy Kordiana... pazurem wbiła się w policzek pod okiem. W sumie poza ogromnym płaczem i blizną, którą Kordian ma do dziś nic poważnego się nie stało, ale świadomość, że milimetry dzieliły synka od utraty oka była przerażająca...
O właśnie ja mam same takie wizję na myśl o dziecku i zwierzętach. Temu absolutnie nikt mnie nie przekona do kota czy psa przy małych dzieciach. A jak już to jestem bardziej team pies 😉
 
Rób USG i pappe. Tylko to w pakiecie ma sens. Ja też będę robić z tym że będę mieć pewnie skierowanie.


Co to są koszatniczki? 😁


O właśnie ja mam same takie wizję na myśl o dziecku i zwierzętach. Temu absolutnie nikt mnie nie przekona do kota czy psa przy małych dzieciach. A jak już to jestem bardziej team pies 😉
 

Załączniki

  • 20211022_225823.jpg
    20211022_225823.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 50
reklama
Do góry