reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Hej dziewczyny!
Muszę Wam napisać na szybko, ze muszę na chwile znowu Was zostawić. Czuje się tak fatalnie, ze ledwo trzymam telefon 🥺
Jak tylko coś zjem to jest katastrofa.. dusi mnie w mostku, brzuch jak balon, samopoczucie fatalne.. nie wymiotuje ani nic.. wzięłam wasze wskazówki żeby jeść mniej ale częściej.. zjadłam pół bułki z pomidorem bo tylko na to miałam ochotę i znowu się skończyło tak jak się kończy od tygodnia.. fatalnie.. nie wiem już co mam robić.. nie wiem czy to tez jest normalne.. także zostawiam Was znowu na chwilkę bo muszę.. cały czas o Was pamietam, chciałabym być bardziej aktywna ale dzisiaj jeszcze mi doszła senność i zmęczenie..
trzymam za Was wszystkie kciuki i życzę Wam miłego dnia! Wrócę do Was jak tylko będę miała więcej siły! ♥️


PS
Dobrze, ze piszecie o tym usg piersi bo sama się ostatnio zastanawiałam czy nie powinnam tego zrobić! :)
 
reklama
Hej dziewczyny!
Muszę Wam napisać na szybko, ze muszę na chwile znowu Was zostawić. Czuje się tak fatalnie, ze ledwo trzymam telefon 🥺
Jak tylko coś zjem to jest katastrofa.. dusi mnie w mostku, brzuch jak balon, samopoczucie fatalne.. nie wymiotuje ani nic.. wzięłam wasze wskazówki żeby jeść mniej ale częściej.. zjadłam pół bułki z pomidorem bo tylko na to miałam ochotę i znowu się skończyło tak jak się kończy od tygodnia.. fatalnie.. nie wiem już co mam robić.. nie wiem czy to tez jest normalne.. także zostawiam Was znowu na chwilkę bo muszę.. cały czas o Was pamietam, chciałabym być bardziej aktywna ale dzisiaj jeszcze mi doszła senność i zmęczenie..
trzymam za Was wszystkie kciuki i życzę Wam miłego dnia! Wrócę do Was jak tylko będę miała więcej siły! ♥️


PS
Dobrze, ze piszecie o tym usg piersi bo sama się ostatnio zastanawiałam czy nie powinnam tego zrobić! :)
Trzymaj się dzielnie :)
Na pewno z dnia na dzień będzie odrobinkę lepiej.

Ja też mam dzisiaj turbo ciężki dzień, ale mam nadzieję że się poprawi 🥰
 
Ja też od rana średnio się czuje. Senna jestem, zmęczona i nawet jakby mdłości mnie brały. Dobrze, że od jutra ma być chłodniej, przynajmniej u mnie tj. w zachodniopomorskim.
 
A ja przed chwilą dowiedziałam się, że tesciowie mają covid. W niedzielę bylismy u nich i teść miał już wtedy gorączkę... boję się, że się zarazę 😞 nie wiem, czy covid w ciazy może nieść jakieś negatywne konsekwencje dla dziecka?
 
U Was też dzisiaj tak ciężko z pogoda?
Jest tak gorąco że nie wiem jak przetrwam ten dzień :(
Oj tak :/ aż za gorąco, nie mam w dobie jakiejkolwiek siły żeby wyjść z domu a co dopiero obiad zrobić. Na szczęście została mi zupa warzywna z wczoraj ale tak szczerze mówiąc nawet nie mam ochoty na jedzenie :( mały mi pójdzie spać to i ja drzemkę zaliczę
 
reklama
Do góry