reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Jestem po wizycie i jest serducho! ❤ 133 uderzeń na minutę, 6+4tc, ale kropek ma wielkość odpowiadającą 6+6tc. Cały stres ze mnie zszedł choć nie oznacza to, że i tak stresować się nie będę 😁 tak się cieszę, że aż mi łza poleciała, jak tam leżałam.
Cudne wieści 🥰

Mam pytanie co sądzicie o takim wyniku ?

PROGESTERON 16,6 ng/ml
Ciąża I trymestr: 2,8 - 147,3
Ciąża II trymestr: 22,5 - 95,3
Ciąża III trymestr: 27,9 - 242,5
Poprzednie ciążę miałam zawsze na duphastonie albo luteinie
I tak teraz nie wiem ... W widełkach się mieszczę więc chyba nie muszę panikować?
🙈 3 ciąża człowiek dalej zielony 😂
Mój orogesteron był na poziomie 13 i biorę luteine 2x1 dopochwowo ale też mam dwa poronienia na koncie

Mnie od wczoraj strasznie boli głowa 😭

W którym dokładnie tygodniu umawiacie się na prenatalne?
Ja będę jakoś 12+3 mieć

Dziś miałam wizytę. Widziałam małego człowieka z główka, rączkami i nóżkami, chyba spał bo już mi serce stanęło jak widzę że się nie rusza ale lekarz szybko uspokoił że wszystko ksiazkowo i dał posłuchać serduszka 🥰 Tak mi ulżyło i radość mnie ogarnęła. Niesamowite uczucie. Wszystko jest jak ma być, żadnych złych wieści dziś nie usłyszałam. Zbadał mi też piersi, dał recepty na wszystkie leki co chciałam i na badania prenatalne. Wogole byłam w szoku bo to na NFZ w szpitalu, przyszlam, kolejki nie było od razu do rejestracji i do lekarza! A u prywatnego zawsze z dwaue, trzy godziny czekania w kolejce. Jestem pod wrażeniem że nic nie place, wszystkie leki za darmo i lekarz miał dla mnie dużo czasu, wypytal o wszystko, dokładnie zbadał. Jedyny minus to zrobił tylko jedno zdjęcie i mówi że on go u siebie musi mieć ale żebym na następnej wizycie przypomniala to mi zrobi na pamiątkę. Więc nie znam foty, wymiarów itp ale i tak jestem szczęśliwa 🥰 Prenatalne mam 5.09 a następna wizyta 8.09 🥰 Na wyniki krwi spojrzał i mówi że mam krew jak honorowy dawca krwi 😁 W sensie idealne parametry.
 
reklama
Oj tak :/ aż za gorąco, nie mam w dobie jakiejkolwiek siły żeby wyjść z domu a co dopiero obiad zrobić. Na szczęście została mi zupa warzywna z wczoraj ale tak szczerze mówiąc nawet nie mam ochoty na jedzenie :( mały mi pójdzie spać to i ja drzemkę zaliczę
Ja właśnie idę na drzemkę z małą... dzisiejszy dzień to dla mnie wegetacja.
 
Mnie od wczoraj strasznie boli głowa 😭

W którym dokładnie tygodniu umawiacie się na prenatalne?

Ja będę miała 12+2 z zalecenia lekarza
Cudne wieści 🥰


Mój orogesteron był na poziomie 13 i biorę luteine 2x1 dopochwowo ale też mam dwa poronienia na koncie


Ja będę jakoś 12+3 mieć

Dziś miałam wizytę. Widziałam małego człowieka z główka, rączkami i nóżkami, chyba spał bo już mi serce stanęło jak widzę że się nie rusza ale lekarz szybko uspokoił że wszystko ksiazkowo i dał posłuchać serduszka 🥰 Tak mi ulżyło i radość mnie ogarnęła. Niesamowite uczucie. Wszystko jest jak ma być, żadnych złych wieści dziś nie usłyszałam. Zbadał mi też piersi, dał recepty na wszystkie leki co chciałam i na badania prenatalne. Wogole byłam w szoku bo to na NFZ w szpitalu, przyszlam, kolejki nie było od razu do rejestracji i do lekarza! A u prywatnego zawsze z dwaue, trzy godziny czekania w kolejce. Jestem pod wrażeniem że nic nie place, wszystkie leki za darmo i lekarz miał dla mnie dużo czasu, wypytal o wszystko, dokładnie zbadał. Jedyny minus to zrobił tylko jedno zdjęcie i mówi że on go u siebie musi mieć ale żebym na następnej wizycie przypomniala to mi zrobi na pamiątkę. Więc nie znam foty, wymiarów itp ale i tak jestem szczęśliwa 🥰 Prenatalne mam 5.09 a następna wizyta 8.09 🥰 Na wyniki krwi spojrzał i mówi że mam krew jak honorowy dawca krwi 😁 W sensie idealne parametry.

Super! Gratuluje 🥰🥰🥰


Powiem Wam, że ja też się jakoś kiepsko dziś czuje, choć myślałam, że już mdłości i wgl mnie opuściły. To chyba ta pogoda. Miałam wrażenie, że dostałam udaru jadąc samochodem 😵‍💫 idę się chłodzić i odpoczywać!
 
Siedzę przed gabinetem, trzymajcie kciuki. Powiem wam że mam problem z zaparciami, ale jak siedzę tu - pod drzwiami pani doktor, to ta zaległa sprawa rozwiązuje się sama 😁 chociaż tyle dobrego 😁
Ja mam identycznie 🙂stres=brak problemów z WC .
Serce bije 177, a dzidziusia mierzy 2,46. Generalnie to więcej pozytywów, tylko ja bym chciała żeby ona mnie zapewniła że wszystko będzie dobrze, ale wiem że nie może, bo sama nie ma 100% pewności. Dostałam od niej ankietę odnośnie depresji, tak panikuje w gabinecie, a do depresji to chyba dalej mi nie było jak teraz 😁
Super wieści!
Też mam w karcie test czy depresji nie mam 🙂
Wysokie, ale spokojnie dostaniesz leki i szybko spadnie, kiedy masz wizytę?
Ja miałam 2.70 przy normie 2.33 . Wczoraj byłam u lekarza dostałam tabletki narazie dawka 50 i myślę ,że wystarczy,bo zrobiłam ft3 ft4 i ft4 przy dolnej granicy a ze względu na poronienie dała mi już tabletki.


Dziś wykonałam te antyTPO czy jak to się nazywa i przy okazji glukozę. Na czczo 91.4 ,spadła ale nie jakoś dużo.
 
Mój to już nie taki kropek, w końcu 2,41 cm człowieka 😁
No fakt 😁
Hej dziewczyny!
Muszę Wam napisać na szybko, ze muszę na chwile znowu Was zostawić. Czuje się tak fatalnie, ze ledwo trzymam telefon 🥺
Jak tylko coś zjem to jest katastrofa.. dusi mnie w mostku, brzuch jak balon, samopoczucie fatalne.. nie wymiotuje ani nic.. wzięłam wasze wskazówki żeby jeść mniej ale częściej.. zjadłam pół bułki z pomidorem bo tylko na to miałam ochotę i znowu się skończyło tak jak się kończy od tygodnia.. fatalnie.. nie wiem już co mam robić.. nie wiem czy to tez jest normalne.. także zostawiam Was znowu na chwilkę bo muszę.. cały czas o Was pamietam, chciałabym być bardziej aktywna ale dzisiaj jeszcze mi doszła senność i zmęczenie..
trzymam za Was wszystkie kciuki i życzę Wam miłego dnia! Wrócę do Was jak tylko będę miała więcej siły! ♥️


PS
Dobrze, ze piszecie o tym usg piersi bo sama się ostatnio zastanawiałam czy nie powinnam tego zrobić! :)
Trzymaj się! 😊
Mnie od wczoraj strasznie boli głowa 😭

W którym dokładnie tygodniu umawiacie się na prenatalne?
Mi moja gin dała przedział od 4.09 do 24.09 😅, ale powiedziała, że najlepiej tak na środku tych dat. Nawet nie wiem, który to będzie tc, muszę policzyć i zadzwonić gdzieś się umówić.
@MamaR fantastyczne wieści. Oby tak dalej! 😊
 
reklama
Do góry