reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
No właśnie nie dała mi odczuć że coś poważnego się dzieje, ale mam też wrażenie że trochę studzi moje emocje jeżeli chodzi o cieszenie się. Sama już nie wiem. Zastanawiam się czy nie iść do innego lekarza i potwierdzić...
Ja bym poszła, czasami lekarze też się mylą. Może nie ma racji, a przez to ty w ciągłym strachu.
 
Długo jestem na forum i pisały dziewczyny że mają dwurozne macice ale jakoś nie był to problem z donoszeniem ciąży. Mi też raz lekarz wpisał dwurożna macica a potem się okazało ze jednak prawidłowa więc myślę że to trudne do stwierdzenia i łatwo się pomylić. Skoro lekarz się tym nie przejął to Ty tym bardziej żyj spokojnie 😃
Wiem, że strach ma wielkie oczy. Fizycznie jestem w stanie wiele znieść, naprawdę, ale jak słyszę że mojemu dziecku może coś zagrażać to mi odbija, bardzo się martwię. Nadal jednak czuję że będzie dobrze i juz robi mi się lepiej:) znowu dziękuję za liczne zainteresowania - z wyrazami szacunku wasza naczelna panikara 😁
 
juz doczytałam że to Twoja gin o tym wspomniała. Hmm wiesz co po prostu pogadaj z nią szczerze, powiedz co wyczytałaś, jakie masz obawy i zeny powiedziała czy są one zasadne czy nie. A jesli będziesz się czuła niepewnie, skonsultuj to z innym lekarzem. Ściskam Cie mocno!!! 😘
Ona już w zaleceniach mi pisze, że mam odłączyć internet 😁
 
Wiesz co... Ja miałam bardzo skąpe miesiączki (max 3 dni), bez bólów brzucha. Czasami były to 2 dni plamienia, 1 lekkie krwawienie. Mogłam cały okres jechać na wkładkach, nawet podpaski były niepotrzebne. Naczytałam się w internetach, że to coś związane z progesteronem, że będą problemy z zajściem w ciążę. Poszłam do ginekologa, zostałam uspokojona, że niektóre kobiety mają skąpe miesiączki, kazał mi tylko zrobić testy owulacyjne przez 3 cykle i sprawdzić czy jest owulacja. Owulacja się pojawiała. Przygotowałam się w głowie, że może nie być lekko zajść w ciążę. I wiesz co? Udało nam się za pierwszym razem, a jesteśmy po 30. Według tych internetowych głupot to powinnam być chora. Kto miał rację? Ginekolog. Dlatego proszę Cię bardzo żebyś nie czytała i wierzyła lekarzowi, w internecie wszystko związane ze zdrowiem jest wyolbrzymione. Ginekolog ma doświadczenie i pewnie spotkał wiele kobiet z taką przypadłością. Jeśli on uważa, że nie ma powodów do zmartwień to mu zaufaj.
 
o kurcze 🥺 ale wiesz co poczytaj sobie jeszcze, a najlepiej skonsultuj z lekarzem prowadzącym. U mnie z tym cialkiem żółtym też statystyki mówiły że jest ponad 90% szans na wczesne poronienie, a na wizycie lekarka mnie uspokoila- że w moim przypadku bobo rozwija się ksiazkowo i obraz całości nie wygląda źle + wczesne poronienia dzieją się do 9tc wiec ona jest dobrej myśli i wg nie jest to coś czym powinnam się na tym etapie przejmować. Że owszem korelacja z wadami genetycznymi może być, ale to się może wydarzyć zawsze i na pewno nie jest oceniane na tak wczesnym etapie. Tazke myślę że najlepiej będzie porozmawiać z zaufanym lekarzem ❤️

Domi, a przypomnisz mi jaki wymiar miało te ciałko?
 
reklama
Do góry