reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Wiem, ale temat Natalii jest już chyba zamknięty. Trochę nerwów przysporzył dziewczynom i myślę, że nie warto do tego wracać ;-)
Pisałam rano, że Was nadrabiam i jestem na poniedziałku, aktualnie na wtorku 🙈 przepraszam jescze nie doszłam do wpisu gdzie okazało się, że jest trollem ! Staram się przeczytać wszystkie wpisy zostało mi chyba z 90 stron także naprawdę przepraszam 🙈❤️
 
Hej dziewczyny
Dołączam pełna optymizmu, ale i obaw. Obecnie jestem w drugiej ciąży 9+1. Pierwsze usg miałam Wykonywane w 7+5 i wtedy fasolek był wielkości 0.53cm i termin na 19.03 wg usg.
Z jednej strony jestem bardzo szczęśliwa bo poprzednia ciąża zakończyła się właśnie w 9+1, a tym razem jest wszystko okej.
Jedyne co mnie martwi to boje się kolejnego usg :( Wiem ze na pierwszym usg CRL wskazywało na wiek 6+2 ale to tez może być przez to, ze mam długie cykle (owulacja była ok 23-24 dc). Bardzo się martwię, ze na kolejnym usg fasolek nie urośnie. Czy któraś na początku miała rozjazd między OM a usg?
 
@palmtree a co z tym drugim zarodkiem?
Ten lekarz widział tylko jednego. 😓
Nie chcę Wam tu zasmucać wątku, ale może mogłaby mi któraś z dziewczyn doradzić czy do szpitala mogę zgłosić się 16 sierpnia czy to jest za długo?
U mnie teraz jest remont i jesteśmy u moich rodziców. Zwolnienie lekarskie mam do 16.08 włącznie a 15 wracam do domu. Szczerze mówiąc nie chciałabym się kłaść tutaj do szpitala.
 
Pisałam rano, że Was nadrabiam i jestem na poniedziałku, aktualnie na wtorku 🙈 przepraszam jescze nie doszłam do wpisu gdzie okazało się, że jest trollem ! Staram się przeczytać wszystkie wpisy zostało mi chyba z 90 stron także naprawdę przepraszam 🙈❤️
Spoko, przeczytaj do końca a może później daj odpowiedz na interesujące Cię tematy… widziałam tez ze gratulowałas koleżance, która teraz przeżywa wielki smutek i rozczarowanie i mimo ze wiem, ze Ty jeszcze nie masz tej świadomości, to wydaje mi się, ze jej mogło się zrobić troszeczkę gorzej jak to przeczytała…
 
Ahhh i jeszcze pytanie do dziewczyn, które maja już dzieci. Czy celowałyście w jakąś płeć? Np w dzień owulacji chłopiec, przed owulacją dziewczynka? Czy sprawdziło się to u was? Mój gin mówił, że szansa jest zawsze 50/50 ale jestem ciekawa jak to u was wyglądało.
Nigdy nie patrzyłam na to 🙂
 
reklama
Do góry