reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Muszę spróbować zdecydowanie 🙂kiedyś pamiętam moja mama miała ciągle krzyżówki w domu i gazety co tydzień nowe wydanie a teraz jest internet i wszystko w nim 🙂
Ja robię sudoku i muszę przyznać ze idzie mi gorzej niż przed ciąża a na telekonferencjach z klientem zapominam podstawowych slow w języku angielskim :/
Także trzeba trenować umysł 🙈
 
reklama
Oj tak Ja się śmieję, że mam kalafior zamiast mózgu. Jestem rozkojarzona, zapominam o wszystkim, gdzie nigdy wcześniej nie miałam z tym problemu. Muszę ciągle robić notatki i wszystko zapisywać bo inaczej by było źle :D
Mnie jeszcze trzyma baby brain po poprzedniej ciąży, po tej to chyba szykują mi się trwałe ubytki 😅
 
dopiero doczytałam, przykro mi strasznie! 🥺 Powiedzieli Ci chociaz co moglo byc przyczyna? Ktory to tydzien? Nie chce sie az wierzyc…trzymaj sie
Na tym etapie przypuszcza, że wady plodu po prostu. Lekarz był bardzo delikatny i empatyczny i powiedział, że mam się nie obwiniać (wiek, cukrzyca, waga, stres itp. ), bo to nie jest moja wina. I oczywiście, że natura wie co robi. 😓
 
reklama
widziałaś już zarodek wczesniej ?
tak, serduszko też już widziałam ale mnie każda wizyta stresuje wiec czy była by to 5 czy 10 to czuje się tak jak by to była pierwsza. Kiedyś tak nie miałam ale człowiek wtedy nie był świadomy ile rzeczy może się wydarzyć a teraz jak jestem po poronieniu zrobiłam się mega wrażliwa na wszystko
 
Do góry