reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Na tym etapie przypuszcza, że wady plodu po prostu. Lekarz był bardzo delikatny i empatyczny i powiedział, że mam się nie obwiniać (wiek, cukrzyca, waga, stres itp. ), bo to nie jest moja wina. I oczywiście, że natura wie co robi. 😓
Nie wiem, czy wiesz ale prywatnie masz możliwość przebadać materiał genetyczny (pobierają fragmenty kosmowki i czegoś jeszcze nie pamiętam) daje to często odpowiedź jaka wada była przyczyną. Ja zdecydowałam się na to i mi odpowiedź konkretna na powód straty przyniosła duża ulgę. Badania robiłam w TESTDNA
 
reklama
U mnie też problemy z głową 🤣
Poszłam po zakupy po 3 rzeczy, kupiłam 15 innych i wróciłam do domu. I musiałam dzwonić do męża, żeby zajechał po te 3 🤣🤣

Zero koncentracji, wszystko zapisuje sobie w kalendarzu!

Codzienne sytuacje to pikuś, pranie kisi się w pralce już za każdym razem, norma.

Czuje się jak po covidzie i bardzo mnie to meczy 🤣 ja jestem osobą, która zawsze o wszystkim pamięta i terroryzuje tym innych 🤣
Ja też miałam taką idealna pamięć,a w tym roku zapomniałam o urodzinach przyjaciółki -tak mi wstyd i żal 😔
Też ma w środę wizytę na 13:45.
Ja równo godzinę wcześniej 🙂
Trzymamy kciuki za dobre wieści!
 
tak, serduszko też już widziałam ale mnie każda wizyta stresuje wiec czy była by to 5 czy 10 to czuje się tak jak by to była pierwsza. Kiedyś tak nie miałam ale człowiek wtedy nie był świadomy ile rzeczy może się wydarzyć a teraz jak jestem po poronieniu zrobiłam się mega wrażliwa na wszystko
No tak tak, strach będzie zawsze, ja przez 3 wcześniejsze wizyty widzialam pusty pecherzyk który tylko się powiększał wiec dla mnie ta dzisiejsza wizyta to taka rozstrzygająca czy coś się rozwinęło czy nie..
 
Dziękuję :* spróbuję ten syrop z cebuli sobie zrobić a dzisiaj na obiad miałam rosół, ogólnie się położyłam wczoraj caly dzień też leżałam.
Moja temperatura była w granicach 36,7, 36,8, teraz mi się wydaje za wysoka i czuje, że coś musi być nie tak. Aczkolwiek wiem ze jak pojde na pogotowie to powiedzą mi że w ciazy temperatura ma prawo być trochę wyższa
 

Załączniki

  • IMG_20220805_170755.jpg
    IMG_20220805_170755.jpg
    163,7 KB · Wyświetleń: 51
Na tym etapie przypuszcza, że wady plodu po prostu. Lekarz był bardzo delikatny i empatyczny i powiedział, że mam się nie obwiniać (wiek, cukrzyca, waga, stres itp. ), bo to nie jest moja wina. I oczywiście, że natura wie co robi. 😓
No pewnie ,że nie Twoja,nie mamy na to wpływu ,a wiadomo uwazalas na siebie 😔 męża ciotka nie wiem czy się zapomniała czy jak to wytłumaczyć ,ale podniosła coś bardzo ciężkiego w ciąży,od razu było poronienie...od razu.
 
Na tym etapie przypuszcza, że wady plodu po prostu. Lekarz był bardzo delikatny i empatyczny i powiedział, że mam się nie obwiniać (wiek, cukrzyca, waga, stres itp. ), bo to nie jest moja wina. I oczywiście, że natura wie co robi. 😓
jeżeli będziesz mogła to przemyśl zbadanie zarodka. Oczywiście jeżeli będzie taka możliwość, bo nie zawsze jest. My tak zrobiliśmy i okazało się że była wada genetyczna, letalna, więc organizm wiedział co robi. Ja tak sobie to tłumaczę. A przy okazji wiem, że byłby to chłopczyk 🙂 co prawda badanie kosztuje około 1000 zł ale myślę, że jeżeli jest taka możliwość to warto wiedzieć. Też pod kątem ewentualnych dodatkowych badań.
 
reklama
Do góry