reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
tak, serduszko też już widziałam ale mnie każda wizyta stresuje wiec czy była by to 5 czy 10 to czuje się tak jak by to była pierwsza. Kiedyś tak nie miałam ale człowiek wtedy nie był świadomy ile rzeczy może się wydarzyć a teraz jak jestem po poronieniu zrobiłam się mega wrażliwa na wszystko
oj ja mam dokładnie to samo. Teraz już po poronieniu denerwuje i stresuje się wszystkim. W pierwszej ciąży miałam totalnie luźne podejście
 
O to tak samo jak ja myślałam że jest już 7 tydzień 🤭

Było widać już ładnie zarodek, bo u mnie nie bardzo, a muszę być w podobnym terminie jak Ty.

Ja mam 6 cm torbiel, to pewnie nie to samo ale zakaz intensywnych ruchów, w tym z mezem 🤫

Jak się czujesz? Ja również mam torbiel 5cm. Boli Cię brzuch?
 
Musisz lekko wyluzować,bo Ci puls skoczy i ciśnienie 🤗🙂
mialam być twarda ale cały dzień mysle tylko o wizycie i o tym czy będzie ok, więc nie da się wyluzować tym bardziej że dosyć ze pecherzyk ma ponad tydzień różnicy z om a usg to jeszcze byl pusty.. I chyba dopiero dzisiaj dopadly mnie jakies mysli ze nic z tego nie bedzie
 
Loooo to też szkole cierpliwości będziesz miała :) na kiedy masz szacunkowy TP?
U mnie to taka trochę skomplikowana sytuacja bo miałam bardzo aktywne dwa miesiące i nawet nie wiem kiedy miałam ostatni okres 🙈 a na wizycie niestety nie miałam póki co informacji.
A swoją drogą szkołę cierpliwości to ja mam cały czas 😂 4.5 latka i 3 latek na pokładzie
 
jeżeli będziesz mogła to przemyśl zbadanie zarodka. Oczywiście jeżeli będzie taka możliwość, bo nie zawsze jest. My tak zrobiliśmy i okazało się że była wada genetyczna, letalna, więc organizm wiedział co robi. Ja tak sobie to tłumaczę. A przy okazji wiem, że byłby to chłopczyk 🙂 co prawda badanie kosztuje około 1000 zł ale myślę, że jeżeli jest taka możliwość to warto wiedzieć. Też pod kątem ewentualnych dodatkowych badań.
Właśnie zastanawiam się nad tym. Będę chciała skorzystać ze skróconego urlopu macierzyńskiego na pewno, więc i tak myślałam o pakiecie badań, jedynie sama płeć jest tańsza.
 
O to tak samo jak ja myślałam że jest już 7 tydzień 🤭

Było widać już ładnie zarodek, bo u mnie nie bardzo, a muszę być w podobnym terminie jak Ty.

Ja mam 6 cm torbiel, to pewnie nie to samo ale zakaz intensywnych ruchów, w tym z mezem 🤫
Tak, na zdjeciu mam napisane crl 0.4cm i podobno serce “lekko drgalo”. Ogolnie to byla bardzo szybka wizyta tylko w sumie stwierdzajaca ze nie uroilam sobie tego wszystkiego :)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 47
Tak, ale niestety nie spada :/
Moze przez ten duphaston, ale dużo z was przyjmuje i nie ma takiej temperatury :/
Ja mam czasami wyższą, dzisiaj na przykład do 37,3. Też biorę Duphaston.
Nie wiem, czy wiesz ale prywatnie masz możliwość przebadać materiał genetyczny (pobierają fragmenty kosmowki i czegoś jeszcze nie pamiętam) daje to często odpowiedź jaka wada była przyczyną. Ja zdecydowałam się na to i mi odpowiedź konkretna na powód straty przyniosła duża ulgę. Badania robiłam w TESTDNA
I na przykład jest wynik, ze była trisomia 21?
 
reklama
Do góry