reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Niestety przychodze do was z smutnymi wieściami 😭 serduszko przestało bić 😭 ciąża zatrzymała się na etapie 8+2 a powinniśmy mieć dzisiaj 9+4 😭 jesteśmy w rozpaczy, bardzo się cieszyliśmy z tej ciąży tym bardziej że udało nam się krótko po poronieniu pustego pęcherzyka 😭 doktor u której dzisiaj byłam namawiała mnie żebym przyjechała do niej do szpitala w niedziele na zabieg ale ja bym chciała poczekać do wtorku :(
Bardzo mi przykro 😢😢😢
 
My jutro o 3 pobudka i wylot na wakajki. Strasznie się cieszę :)
Udanych wakacji! 🌞 🌴
3mam za was wszystkie bardzo mocno kciuki 😘 miło było mi z wami wszystkimi być i dziękuję za wszystkie rady oraz okazane wsparcie 😘 jesteście kochane
Czekamy tu na info że znów jesteś w ciąży tym razem ze szczęśliwym finałem! 3 maj się kochana! Przed Tobą trudny czas ale poradzisz sobie bo jesteś silniejsza niż myślisz! Twój osobisty Aniołek w niebie będzie czuwać nad Tobą 😘

Ja dokładnie tak samo, brzuch mi rośnie od klatki piersiowej a chyba powinien niżej ? 🤔
U mnie też tak rośnie. W każdej ciąży najpierw mi od góry brzuch wywala. Ostatnio sie dowiedziałam że jak rośnie w ciąży macica to organy i jelita unoszą się do góry temu brzuch robi się większy od góry.

Chciałam poruszyc temat detektorów tętna płodu. Ma któraś z Was? To chyba od 10 tyg można wykryć tetno? Ja kupiłam w poprzedniej ciąży i byłam mega spokojna dzięki niemu bo słyszałam że bije serduszko. Niestety wylapywalo mi chyba moje tetno choć 140 raczej nigdy nie mam, ale planuje iść do poloznej z tym sprzętem za tydzień i poprosić by mi pokazała jak tego poprawnie używać.
 
Niestety przychodze do was z smutnymi wieściami 😭 serduszko przestało bić 😭 ciąża zatrzymała się na etapie 8+2 a powinniśmy mieć dzisiaj 9+4 😭 jesteśmy w rozpaczy, bardzo się cieszyliśmy z tej ciąży tym bardziej że udało nam się krótko po poronieniu pustego pęcherzyka 😭 doktor u której dzisiaj byłam namawiała mnie żebym przyjechała do niej do szpitala w niedziele na zabieg ale ja bym chciała poczekać do wtorku :(
Nie wiem co powiedzieć, przykro mi bardzo 😞
 
Ja mam teraz tsh 0,06 i pisałam do endokrynolog - powiedziała ze jeśli się dobrze czuje tzn nie mam kołatań serca, biegunek, problemow z zasypianiem to mam zostać na tej dawcę która mam czyli 125 mg, przed ciąża miałam 88mg i tsh książkowe 1,3 jak odebrałam wynik bety potwierdzający ciąże to tsh miałam już 4, wiec zalecono mi od razu 125 mg, mam badan co 4 tygodnie i pisać maile, kolejne badanie będę robić jakoś za 2 tygodnie i wtedy zobaczę, podejrzewam ze urośnie to tsh 😉 a objawow nie mam żadnych z tego co napisała mi pani dr.
Najlepiej jakbyś skonsultowała to z lekarzem ale nie odstawiaj niczego na własna rękę 😘
No właśnie dziś wyjeżdżamy, ale może wyślę smsa gin.
 
Niestety przychodze do was z smutnymi wieściami 😭 serduszko przestało bić 😭 ciąża zatrzymała się na etapie 8+2 a powinniśmy mieć dzisiaj 9+4 😭 jesteśmy w rozpaczy, bardzo się cieszyliśmy z tej ciąży tym bardziej że udało nam się krótko po poronieniu pustego pęcherzyka 😭 doktor u której dzisiaj byłam namawiała mnie żebym przyjechała do niej do szpitala w niedziele na zabieg ale ja bym chciała poczekać do wtorku :(
O niee.. Co za dzień. Bardzo mi przykro 🥺
 
Niestety przychodze do was z smutnymi wieściami 😭 serduszko przestało bić 😭 ciąża zatrzymała się na etapie 8+2 a powinniśmy mieć dzisiaj 9+4 😭 jesteśmy w rozpaczy, bardzo się cieszyliśmy z tej ciąży tym bardziej że udało nam się krótko po poronieniu pustego pęcherzyka 😭 doktor u której dzisiaj byłam namawiała mnie żebym przyjechała do niej do szpitala w niedziele na zabieg ale ja bym chciała poczekać do wtorku :(
Bardzo, bardzo współczuję 💔😭
 
Nie,chodziło mi o to ,czy ta cukrzyca jak ma być to wyjdzie itak w badaniu przy diecie tak samo jak bym tej diety nie miała ?bo mi chodzi o to że nie chce oszukać wyniku dieta ,aby był dobry ale jak na wyjdzie dobry to nie ukrywam ,że chciała bym zjeść to ma co mam ochote np a nie to co muszę....
Ja słyszałam właśnie od lekarzy, ze dieta może właśnie zaburzyć wyniki krzywej, bo dieta to tez działanie lecznicze. Kiedyś nawet w oficjalnych zaleceniach było, żeby przez trzy dni nie stosować diety z obnizonona zawartością węglowodanów przed krzywą.
 
reklama
Niestety przychodze do was z smutnymi wieściami 😭 serduszko przestało bić 😭 ciąża zatrzymała się na etapie 8+2 a powinniśmy mieć dzisiaj 9+4 😭 jesteśmy w rozpaczy, bardzo się cieszyliśmy z tej ciąży tym bardziej że udało nam się krótko po poronieniu pustego pęcherzyka 😭 doktor u której dzisiaj byłam namawiała mnie żebym przyjechała do niej do szpitala w niedziele na zabieg ale ja bym chciała poczekać do wtorku :(
Przykro mi bardzo, przechodzę przez to samo 😓
 
Do góry