reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Ciekawi mnie Wasza opinia na temat wózków Cybex. Ciekawa jestem czy są warte dość dużych pieniędzy. Czytałam różne opinie a to moja pierwsza ciąża więc nie mam doświadczenia jeszcze. Niektórzy mówią, że jest absolutnie świetny, zwrotny i bezpieczny a inni, że jest przereklamowany.
 
reklama
Cześć dziewczyny 🙂 Mam pytanie czy któraś z was już latała w ciąży samolotem bądź się gdzieś wybiera ? Jestem w 19 tc trafił mi się lot do Dubaju no taka okazja życia i nie wiem kompletnie co robić no oczywiście będę to konsultować to z lekarzem ale chciałam się was zapytać bo nie wiem co robić.
Dubaj ahh moje marzenie 🥰
A w tym stanie to tylko opinia lekarza i w sumie to zależy jak Ty się czujesz 🙂.
 
Chyba sporo dziewczyny juz coraz rzadziej tu zagląda z powodu przejścia do wątku prywatnego. Rozważacie jeszcze dołączanie kolejnych dziewczyn, czy raczej już rezygnujcie z tego pomysłu?

Dziewczyny mam jeszcze pytanie o wasze wybory łóżeczek. Czy na początku decydujecie się na mniejszą dostawke, a później dopiero zmienicie na standardowe łóżeczko 60x120, czy raczej od razu planujecie większe łóżeczko?
Powiem tak, dwa maluchy miały od razu łóżeczka drewniane. Na ten moment kupiłabym dostawke i później łóżeczko. Teraz mam po dzieciach łóżeczka i nie idę w dodatkowe koszta. Tylko ja wybrałam większe łóżeczka 70x140 i mają możliwość przerobienia na tapczanik.
 
A możesz proszę napisać coś więcej o ' kryteriach ' dołączenia? Wiem, że kilka dziewczyn się zastanawiało i tak spekulujemy 😅 ja jestem tu od początku ale piszę też w wątku Kwietniowe mamy , bo lekarz jest niezdecydowany między 28.03 i 1.04 Prima Aprilis 🙈

Patrzyłam właśnie na Chicco i to może być strzał w dziesiątkę. Dzięki za polecenie. Widzę bardzo duże różnice w cenach np na Amazonie jest dużo tańsze, ciekawe czy to orginalne.
Lista osób do dodania została wysłana do głównego admina (my nie mamy możliwości samodzielnie nikogo dodać). Myślę że dzisiaj, albo jutro będziecie dodane do wątku :)
Jedyne kryterium jakie było to aktywność 😁


Co do łóżeczka to ja nie chcę drewnianego bo nie chce się bawić w zabezpieczanie tego łóżka.. a takie turystyczne może być bardzo łatwo przestawione bo ma kółka.
Dodatkowo ten model forever ma 120x60cm więc jest całkiem duże. No i firmy z materacami robią dedykowane, lepsze materace dla maluchów :)
 
U nas przy pierwszym dziecku było drewniane łóżeczko - niczym nie zabezpieczane żadnych poduszeczek i duperelów ( jedynie dla wygody mąż kółka dorobił :D ) i teraz planujemy przy nim pozostać
 
Ciekawi mnie Wasza opinia na temat wózków Cybex. Ciekawa jestem czy są warte dość dużych pieniędzy. Czytałam różne opinie a to moja pierwsza ciąża więc nie mam doświadczenia jeszcze. Niektórzy mówią, że jest absolutnie świetny, zwrotny i bezpieczny a inni, że jest przereklamowany.
Poki co przez neta oglądaliśmy z mężem z firmy anex i podobają mi się, cybex to częsty nabytek influ i tez biorę go pod uwagę tylko ten bez tych skrzydełek- zdecydowanie to nie dla nas😅 moja siostra pare lat temu miała x-landera i narzekała, potem miała z firmy Adamex czy coś takiego i mówiła ze lepszy i mniej wywrotny.
 
Poki co przez neta oglądaliśmy z mężem z firmy anex i podobają mi się, cybex to częsty nabytek influ i tez biorę go pod uwagę tylko ten bez tych skrzydełek- zdecydowanie to nie dla nas😅 moja siostra pare lat temu miała x-landera i narzekała, potem miała z firmy Adamex czy coś takiego i mówiła ze lepszy i mniej wywrotny.
My jesteśmy zainteresowani Kinder Kraft nea. Jako jedni z nielicznych producentów mają atest przenoszenia dziecka w gondoli. Pozostali producenci po prostu mają rączkę do przenoszenia gondoli a nie powinno się w niej jednocześnie nosić dziecka. W cenie wózka jest też zestaw akcesoriów. Byliśmy w dwóch sklepach i zagadywalismy o cybexy to sprzedawcy trochę z przymrużeniem oka mówili, że to taka celebrycki segment z reklamy. Moi znajomi polecali też moovo quick, ale ten chyba wypada nieco gorzej z amortyzacja w porównaniu z Kinder Kraft.
 
My jesteśmy zainteresowani Kinder Kraft nea. Jako jedni z nielicznych producentów mają atest przenoszenia dziecka w gondoli. Pozostali producenci po prostu mają rączkę do przenoszenia gondoli a nie powinno się w niej jednocześnie nosić dziecka. W cenie wózka jest też zestaw akcesoriów. Byliśmy w dwóch sklepach i zagadywalismy o cybexy to sprzedawcy trochę z przymrużeniem oka mówili, że to taka celebrycki segment z reklamy. Moi znajomi polecali też moovo quick, ale ten chyba wypada nieco gorzej z amortyzacja w porównaniu z Kinder Kraft.
Tez ładnie wyglada, taki zgrabny jest ten wózeczek 😍 ja póki co czekam jeszcze na informacje czy to dziewuszka czy chłopczyk ❤️ bardzo podobają mi się w tych kolorach morskich/turkusowych, czarny kompletnie do mnie nie przemawia. Z firmy anex podoba mi się model e typ i m typ.
Szczerze to ja nawet nie wiem na co zwrócić uwagę poza wyglądem 🤦‍♂️🤦‍♂️😅
 
reklama
Tez ładnie wyglada, taki zgrabny jest ten wózeczek 😍 ja póki co czekam jeszcze na informacje czy to dziewuszka czy chłopczyk ❤️ bardzo podobają mi się w tych kolorach morskich/turkusowych, czarny kompletnie do mnie nie przemawia. Z firmy anex podoba mi się model e typ i m typ.
Szczerze to ja nawet nie wiem na co zwrócić uwagę poza wyglądem 🤦‍♂️🤦‍♂️😅
Tutaj oczywiście każdy będzie szukał czegoś innego. Zaczynając od budżetu, przez wielkość bagażnika w aucie, po teren na którym będzie użytkowany. My zwracaliśmy uwagę przede wszystkim na wentylację gondoli, bo marcowe bobasy w lato jeszcze będą jeździć w gondoli. Poza tym łatwość i szybkość składania. Kk nea ma też te fajna funkcje, że jak się złoży wózek to on stoi tak jak walizka. Dlatego zajmuje o wiele mniej miejsca. W bloku to dosc ważne, w domku pewnie trochę mniej. Więc każdy w wózku pewnie będzie szukał czegoś innego.
 
Do góry