reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Nie pokazało mi Twojej wiadomości. Wczoraj na wizycie oprócz skierowania na USG i omówieniu wyników krwi i moczu, nie wydarzyło się nic więcej. Ale za to wyniki idealne. Troszke byłam zawiedziona bo miałam nadzieje, że posłucham serduszka.

Co do USG 3 I 4D mój gin jak jeżdzie do niego na USG to zawsze robi pomiary normalnie w 2D a potem przełącza na chyba 4d i zgrywa mi na pendriva
 
reklama
Nie pokazało mi Twojej wiadomości. Wczoraj na wizycie oprócz skierowania na USG i omówieniu wyników krwi i moczu, nie wydarzyło się nic więcej. Ale za to wyniki idealne. Troszke byłam zawiedziona bo miałam nadzieje, że posłucham serduszka.

Co do USG 3 I 4D mój gin jak jeżdzie do niego na USG to zawsze robi pomiary normalnie w 2D a potem przełącza na chyba 4d i zgrywa mi na pendriva
To ja nie ogarnęłam i chyba odpisałam w Twoim poście, nie wiem jak to zrobiłam 🙈😋
Bardzo się cieszę z dobrych wyników 🙂💪 u mnie lekki spadek czerwonych krwinek.
Super, że masz ujęcia z 4d w cenie normalnego USG.
 
Jak się czujecie kochane? ❤️
Wczoraj miałam połówkowe, wszystko z małą ok. Łożysko niestety nadal brzegiem przy ujściu więc dalej tryb oszczędny. Najważniejsze, że maleństwo się rozwija. Potwierdzony termin na 10.03.2023.
Dzisiaj chyba wyszedł trochę wczorajszy stres bo panikowalam strasznie. Miałam lekkie pobolewanie ale tylko chwilowe.
 
Wczoraj miałam połówkowe, wszystko z małą ok. Łożysko niestety nadal brzegiem przy ujściu więc dalej tryb oszczędny. Najważniejsze, że maleństwo się rozwija. Potwierdzony termin na 10.03.2023.
Dzisiaj chyba wyszedł trochę wczorajszy stres bo panikowalam strasznie. Miałam lekkie pobolewanie ale tylko chwilowe.
😍 Masz wybrane imię dla dziewuszki ? 🎀
Trzeba się cieszyć, ze wszystko dobrze z maleństwem. Ja połówkowe dopiero za 2 tyg, termin porodu mam początkowo 31.03. myśle ze mój bobo i tak wyskoczy wcześniej, bo jest baaardzo aktywny.
Jak leżę na brzuchu (dziś nawet na nim się obudziłam) to czuje takie lekkie ziuganie 😀, zastanawiam się czy to nie za wcześnie aby czuć ruchy maleństwa? 17+4
 
😍 Masz wybrane imię dla dziewuszki ? 🎀
Trzeba się cieszyć, ze wszystko dobrze z maleństwem. Ja połówkowe dopiero za 2 tyg, termin porodu mam początkowo 31.03. myśle ze mój bobo i tak wyskoczy wcześniej, bo jest baaardzo aktywny.
Jak leżę na brzuchu (dziś nawet na nim się obudziłam) to czuje takie lekkie ziuganie 😀, zastanawiam się czy to nie za wcześnie aby czuć ruchy maleństwa? 17+4
Są 2 propozycje Lenka i Lilka. Raczej zostanie Lenka. Mamy długie nazwisko więc szukaliśmy krótkiego. Ja tak od 18 czułam mrowienie i przelewanie a tak od końca 19 już konkretne dotykanie od środka. Teraz czuję coraz częściej, głównie wieczorem albo jak zjem coś słodkiego. To Twoja pierwsza ciąża? Też czuję, że córka szybciej będzie z nami 🙂
 
Są 2 propozycje Lenka i Lilka. Raczej zostanie Lenka. Mamy długie nazwisko więc szukaliśmy krótkiego. Ja tak od 18 czułam mrowienie i przelewanie a tak od końca 19 już konkretne dotykanie od środka. Teraz czuję coraz częściej, głównie wieczorem albo jak zjem coś słodkiego. To Twoja pierwsza ciąża? Też czuję, że córka szybciej będzie z nami 🙂
Tak, moja pierwsza. Nie bardzo wiem kiedy załapało 😅 ale ważne, ze jest już na takim etapie, bo z mężem baliśmy się, ze może nawet nie uda nam się zajść. My nadal trzymamy to w tajemnicy 🤣, ciekawa jestem kto i kiedy pierwszy zauważy 🥰
 
reklama
Jak się czujecie kochane? ❤️
U mnie oprócz powiększającego się brzuszka ciąża w sumie przebiega bezobjawowo. Czasami tylko mam zgagę. Dziś mam 20+2 i czuję ruchy tak od mniej więcej dwóch tygodni. Takie subtelne póki co. Mój mąż cały czas czeka z rękami na brzuchu, ale dla niego jeszcze prawie nic nie jest wyczuwalne od zewnątrz.
Za tydzień mamy połówkowe. Czekamy z niecierpliwością na wieści co tam z serduszkiem, chociaż pewnie i tak będziemy musieli wykonać echo.
 
Do góry