reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Tak bardzo się cieszę! Walcz z tym gó*nem! Mega trzymam kciuki, żeby w marcu to było tylko beznadziejne wspomnienie! 🤞🏻🤞🏻🤞🏻
Dziękuję ❤️ oczywiście niewiadomo czy będzie dobrze, ale lepiej wiedzieć czym prędzej :) oby było... A Ty napewno masz wysoka awidność, także spokojnie :D przejrzałam całe "internety" i co druga ma reaktywny wynik, a nic się nie dzieje :) ba, nawet dużo gorsze np. wysokie igM a brak igG, a później na badaniach w szpitalach zakaźnych się okazuje, że nie ma nic 😂
 
Czytałam jakiś czas temu, że dietą przed ciążą można zmniejszyć prawdopodobieństwo nudności i wymiotów w ciąży. Kobiety, które jadły wiecej ryb, owoców morza, warzyw cebulowych i piły dużo wody znacznie rzadziej cierpią z powodu takich dolegliwości. Starałam sie do tego stosować i odpukać na razie nie mam takich problemów. Może którejś z Was przyda sie to w kolejnej ciąży :)
 
Córka nazwała ją skarpetka..... Potem heloł kiti. :D mąż mówi na nią kotcjusz... A w nocy potłukła mi 2 porcelanowe duże doniczki 😭 ehhh
To taki jeszcze dzieciak, nicpoń mały. O losie jak nasza kotka nam dała wycisk jak była mała. Wiecznie polowała, nie wiadomo było z której strony wyskoczy. Wszędzie był wróg(łącznie z meblami...). A potem słodko spała i serducha miękły ;) Teraz ma 14lat, nadal wygląda na kocie, jest mega mądrym kotem, najlepszym przyjacielem
 
Dzisiaj wizyta na 12.20 wy też chodzicie z mężami. Bo już chyba można poprzednia ciąża była za czasów covidu i mąż nie mógł iść ze mną...Ale się cieszę i denerwuje dziś z om wychodzi 8+5
Ja mialam dopiero 1 wizyte. Maz był. Nie chcial przepuścić opcji jakby sie okazalo ze bliźniaki 😁 teraz ide 10 do innego lekarza z luxmed, tak zeby go sprawdzic bo nowy, to juz.maz zostanie z dzieciakami w domu. Teraz pewnie nie bedzie chodzil.na kazda wizyte ze wzgledu na starszaki w domu, ale ogólnie w poprzednich ciazach byl na wiekszosci usg
 
reklama
Do góry