Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
We Włoszech w restauracji heheWlasnie zdałam sobie sprawe ze nigdy nie jadłam sardynekgdzie mozna to kupic? Bo wyglada super, ciekawe czy ja i fasola lubimy
![]()
We Włoszech w restauracji heheWlasnie zdałam sobie sprawe ze nigdy nie jadłam sardynekgdzie mozna to kupic? Bo wyglada super, ciekawe czy ja i fasola lubimy
![]()
Dziewczyny a ja nie mogę robić krzywejJednak cukier na czczo mam 86. Czy mogę być w takim razie spokojna ? Kiedyś miałam IO jak ważyłam 40 kg więcej. Wtedy cukier miałam w granicach 100.
No ja byłam bardzo sparaliżowana... Może to dziwne ale przez pierwszy miesiac nosiłam tylko to dziecko w rożku i to tym usztywnionym bo się bałamOoo, dziekibede takich szukać
One są na zamek tylko zrobiłam zdjęcie od d... strony
myślę, że na początek będę bała się cokolwiek ubrać maluchowi
przeraża mnie sama ta myśl
siedziałam z siostrzeńcami jak byli starsi - mieli już kilka miesięcy. Z takim bobasem nigdy!
więc pewnie na poczatku samo body będę ubierać jakieś 10 minut. Nie mówiąc już o mężu
dwa metry chłop ma i dłoń jak dwie moje. On dopiero bedzie sie bał zrobić cokolwiek przy nim. Będzie wesoło
Aaa i najbardziej mnie przerażają kąpielepraktycznie początek ciąży a cały czas mam obawy, że nie dam rady :/
Ja miałam wkład do wanienki i szczerze może użyłam go ze 3 razy. Kąpałam sposobem mojej mamy czyli kładłam pieluchę pod plecy i pod głowę układałam stos z pieluszek i wcale mi się nie ślizgała. Całkiem wygodnie się manewrowało.Są takie wkłady fajne do wanienki widziałam że kładzie się na nie dziecko mam co prawda niemiałam przy swoich dzieciach ale jeśli teraz będzie wszystko ok to se kupie przy większym dziecku jak się kąpię samemu a już zaczyna się wiercić np 3 miesiące czy 4 to nie dość ze reka boli plecy od schylania dziecko w wodzie śląskie niewiem czemu wcześniej tego nie kupiłam myślę że fajny gadżet
Ja chyba nie mam wcale śluzu. Ciężko w sumie powiedzieć bo wypływa tylko luteina. Chociaż często mam uczucie takie jak na początku ciąży,że robi mi się tam bardzo mokroDziewczyny a ja wracam z pytaniem które chyba już kiedyś zadawałam. Jaki macie śluz i szyjkę?
Ja zauważyłam ze raz na jakiś czas wyleci ze mnie nieco więcej śluzu (typu glutek) co spowodowało ze zaczęłam te szyjkę sprawdzać.
I wydaje mi się ze jest na tyle miękka i otwarta nawet na cały opuszek palca a ona przypadkiem nie powinna byc twarda i zamknięta?
Myślę że w pierwszym trymestrze to raczej nie ma tam co naciskaćZauważyłam u siebie odbijanie po jedzeniu i uczucie takiego wzdętego brzucha. Czytałam coś, że w Itrymestrze perystaltyka jelit jest utrudniona, bo jelita zostaja ucisniete przez rozpychajaca sie macice. Macie podobne odczucia?
To jest moja pierwsza ciąża ever, wiec też nie udzielam sie tak bardzo, bo co moge komu poradzić jak to dla mnie nowości![]()